Jak říct kamarádce, že ji partner podvádí?

335
30.7.15 06:57

Jak říct kamarádce, že ji partner podvádí?

Ahoj
Zjistila jsem, že kamarádku podvádí její přítel. Viděla jsem je na vlastní oči, takže to není jedna paní povídala. Jsou spolu přes tři roky a teď tohle 8o. Jak jí to nejlépe říct? A nepište mi prosím, že neříkat, vím co je správné a nikdo by neměl žít takto ponížený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2816
30.7.15 07:04

Ahoj, mě se stalo něco podobného. Viděla jsem kamarádky již bývaleho přítele v objetí jiné ženy. On mě také viděl a věděl, že se známe. Snažil se všemožně přede mnou schovávat. Kamarádce jsem napsala ať se na mě nezlobí, ale že já bych to chtěla osobně vědět a tak proto jí to píšu. Do dnes je mi vděčná, že jsem jí to řekla. Nebyl to jeho první zálet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
30.7.15 07:05
@Katydr píše:
Ahoj
Zjistila jsem, že kamarádku podvádí její přítel. Viděla jsem je na vlastní oči, takže to není jedna paní povídala. Jsou spolu přes tři roky a teď tohle 8o. Jak jí to nejlépe říct? A nepište mi prosím, že neříkat, vím co je správné a nikdo by neměl žít takto ponížený.

asi bych s ní zašla na kafe a tam jí to prostě řekla.. :think: ale nezávidím ti tvou pozici :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
30.7.15 07:16

Ja nemam rada michani se do vztahu, ale v tohle bych kamaradce rekla.. Vytahnout ji na kavu a nejak setrne ji rict, ze ten jeji vometak vometa jinou kvetinu.. zmetek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26496
30.7.15 07:27

Určitě jí to řekni, někde u kafe?
Nechtěla bych, aby se mi všichni smáli za zády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.15 07:35

Bohužel tohle v sobě řeším už měsíc. Je to v rodině. Chlap mi říká abych to nechala být, že se to obrátí proti mně. Zatím nevím. Ona nic netuší, doma vše ok :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
69307
30.7.15 07:35

Nezávidím, nechceš slyšet neříkat, ale ta pravděpodobnost, že se to otočí proti tobě je veliká. Navíc jí tím dost ublížíš. Já ti neumím poradit. Jen jestli to víš, víš s kým, nejde zaonačit, aby je načapala sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.15 07:36

@jenny.fields u mně to taky věděli všichni, já tušila, on zapíral. Až mi dotyčná napsala a bylo to. Ubožačka jak ona tak on.

• Nahlásit
  • Citovat
1724
30.7.15 07:37

Záleží na povaze kamarádky. Já vím, že pár mých kamarádek by to prostě zahrálo do autu a ještě bych byla ta špatná já. Takže podle tohoto bych se rozhodovala. A nebo nadhodit téma jen tak mimochodem a zeptat se jí jestli by to chtěla vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
30.7.15 07:39

Stalo se mi to samé. Řekla sem to a byla sem za tu nejhorší. Nakonec vlastně já mohla za to že se prý rozešli a „kamaradka“ se semnou přestala bavit že jsem ji připomínala prý minulost :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
30.7.15 07:40
@Anonymní píše:
Bohužel tohle v sobě řeším už měsíc. Je to v rodině. Chlap mi říká abych to nechala být, že se to obrátí proti mně. Zatím nevím. Ona nic netuší, doma vše ok :zed: :zed:

víš, nikdo neví, jak ona zareaguje, může ti byýt neskonale vděčná, nebo taky ne, co oči nevidí, srdce nebolí, třeba na něj uděří, on to zapře, nevíš, nakolik ona věří svému partnerovi, jak moc jí má zmáknutou, jak moc jí dokáže vysvětlit, že jsi v podstatě nic neviděla, jen sis to blbě vysvětlila a snažíš se je rozdělit, nebo nakolik ti i uvěří, ale jemu to odpustí a jako „msta“ bude následovat pokus o zničení vašeho přátelství…pokud to nenecháš být, připrav se i na variantu, kdy to skutečně může narušit váš vztah. Tohle je tak těžký, ach jo, fakt nejlépe nevědět.
Zní to jak konspirační teorie, ale nedá se to nahrát tak, aby s tvou nenápadnou pomocí a plánováním na to přišla ona sama? Zase ne druhou stranu máš pravdu, že vědět by to měla, je to hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
30.7.15 07:42

Asi záleží na situaci. Moje kámoška mi taky vždy říkala, že ona to chce v takové případě vědět. O jedné takové situaci vím ale neřekla jsem to. Byl to takový opilecký úlet se servírkou na jednu noc. Měli spolu akorát koupený nový byt a připadalo mi, že jim to vše zbortím a že na to nemám právo. On je opravdu skvělý chlap. Má ji moc rád a udělá pro ni první poslední. Stalo se asi před 10ti lety, mezitím se vzali, mají krásnou dceru a fakt jsou spolu šťastní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
30.7.15 07:43

Nebo zbaběle, možná je to fakt zbabělé, ale pokud to víš, dostaneš se k podvodníkovi v alci, nepozorovaně, natoč je, vyfoť je a dej jí to anonymně. Pak tu buď pro ni. Možná je to podlé, příčí se mi představa, že on ji podvádí a ona to neví, nicméně pokud jí máš ráda, jako že máš, když se tímhle už měsíc trápíš je velmi těžké, kdo zasadit jí tu bolestnou ránu pravdy a nést následky.
Zmetek jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
30.7.15 07:44

Pokud bych věděla o takové nevěře, kdy ji podvádí permanentně, vodí ji za nos a vědí to všichni jen ne ona, tak bych neváhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
30.7.15 07:56

A napadlo tě, že ona to třeba ví a dělá jakože nic, protože čeká až přítel tu druhou opustí a vše bude zase „ok“? Může se tvářit, že je vše v pohodě dokud jí to někdo nevpálí. V takovém případě ti asi nebude moc vděčná, když jí to řekneš a ona se k tomu bude muset nějak postavit… Mám kolegyni, u které jsem přesvědčená, že to tak má.
Pokud máš pocit, že to musíš řešit, udělala bych to anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama