Zmrazování čočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 14.12.10 13:00
Zmrazování čočky

Zakládám nové téma, páč při zadání zmrazování čočky do vyhledávače, mi vyjely max. čočky kontaktní 8-o .

Uvařila jsem maxi množství čočky, zapomněla jsem totiž, že na příští dny jsou jiné plány a tak se ptám, zda mohu čočku dát do mrazáku. Mám ji pouze uvařenou, neochucenou.

Pokud ne, tak jak dlouho vydrží v lednici, aby byla ještě poživatelná. Díky moc za rady!

Reakce:

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.10 13:13

No já ti neporadím, protože jsem to ještě nezkoušela, ale myslím si že by to vadit nemělo. Mě by zase zajímalo jestli je možno zmrazit syrový bílek (z vajíčka) a po rozmrznutí z něho udělat sníh. Snad ti nevadí, že se na to zeptám tady, ať nemusím zakládat novou diskuzi :kytka:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 14.12.10 13:30

ahojky,

já čočku běžně mrazím. už uvařenou, ochucenou. co zbyde v hrnci zmrazím a za pár dní z ní dělám čočkovou polívku. čočka mi po vyndání přijde OK, určitě by se dala jíst i normálně, ne je v polívce, ale mě nikdy nezbyde na zamražení celá porce :-P

s bílkem neporadím…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 14.12.10 14:08

Moje máma svýho času mrazila snad úplně všechno a i čočku, pak jí jenom rozmrazila a ochutila.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 14.12.10 16:50

Díky. Dala jsem ji teda do mrazáku :mavam: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >