Po pěti letech vztahu - Znám ho vůbec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 16:05
Znám ho vůbec?

Ahoj, mám 5 lety vztah, jsme po zasnoubeni. Ale posledni dobou se trochu hadame, mně to nedalo a vlezla jsem mu do včera u našich do pc, neměl ho zrovna zamceny. Ano, chyba, narušení soukromi. Ale nemohla jsem si pomoct. V podstatě tam nebylo nic špatného. Ale pár věcí, co mě znepokojily.
Nedavno nastoupil do nové práce, a byla tam nějaká ženská, které psal něco takového „dobrý den vendulo, moc se omlouvám za trapas na dnešní poradě, rád bych vše urovnal, pojďte se mnou na oběd, moc prosím, budu se na Vas těšit.“ pak už byl zbytek konverzace smazaný.

Stejně jako spolu nepijem alkohol a klukům psal „musíme se jít zase dnes zlískat“, o tom jsem ani netušila..

Je tohle ještě ok? Ano, není ok, že jsem mu tam vlezla, ale po těchto 2 konverzacich jsem radši PC zaklapla..
Teď stejně odlita pracovně na měsíc pryč, možná dobře.. Aspoň si vše urovnam

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Denisa56
Kelišová 6739 příspěvků 05.07.19 16:17

No, máš našlápnuto k tomu stát se nesnesitelnou stíhačkou, slídit v soukromí druhého a rozpitvávat a analyzovat, co objevíš, byť je to něco absolutně normálního a bžěného, což obě ty tvou zmíněné konverzace jsou. V první se jedná o urovnání nějakého nedorozumění s kolegyní, v druhé a naprosto běžnou konverzaci mezi chlapama - kámošema. Hledáš problém tam, kde není. Radím ti, abys s tímhle přestala, protože buď se neustálým přemýšelním o každé objevené blbině utrápíš sama, nebo, pokud to budeš řešit s partnerem, otrávíš jeho.

Banane18
Kecalka 238 příspěvků 05.07.19 16:29

@Denisa56
Souhlasím s Tebou.

terien
Extra třída :D 11736 příspěvků 05.07.19 16:39

A co by na tom nemělo být o. k.? Jedině to, že ti ani neřekne naprosto normální věci, jako že jde s kámošema na pivo nebo co bylo v práci. Asi moc dobře ví proč.

terien
Extra třída :D 11736 příspěvků 05.07.19 16:40

A urovnávat si chceš jako co? Jedině upravit dávkování prášků na hlavu :roll:

Hanka123456
Kecalka 174 příspěvků 05.07.19 16:45
@Anonymní píše:
Ahoj, mám 5 lety vztah, jsme po zasnoubeni. Ale posledni dobou se trochu hadame, mně to nedalo a vlezla jsem mu do včera u našich do pc, neměl ho zrovna zamceny. Ano, chyba, narušení soukromi. Ale nemohla jsem si pomoct. V podstatě tam nebylo nic špatného. Ale pár věcí, co mě znepokojily.
Nedavno nastoupil do nové práce, a byla tam nějaká ženská, které psal něco takového „dobrý den vendulo, moc se omlouvám za trapas na dnešní poradě, rád bych vše urovnal, pojďte se mnou na oběd, moc prosím, budu se na Vas těšit.“ pak už byl zbytek konverzace smazaný.

Stejně jako spolu nepijem alkohol a klukům psal „musíme se jít zase dnes zlískat“, o tom jsem ani netušila..

Je tohle ještě ok? Ano, není ok, že jsem mu tam vlezla, ale po těchto 2 konverzacich jsem radši PC zaklapla..
Teď stejně odlita pracovně na měsíc pryč, možná dobře.. Aspoň si vše urovnam

Ahoj, no do PC jsi lézt neměla. Na druhou stranu pokud jsou pochyby natolik silné, že jsi mu to soukromí nabourala, tak to o něčem svědčí (důvěra ve vztahu asi není nic moc). A evidentně tě tvůj instinkt nezklamal…opravdu jsi v PC něco našla. To s tou Vendulou se mi nelíbí a už vůbec se mi nelíbí, že tu konverzaci smazal…proč by to mazal, kdyby tam nic tak hrozného nebylo?? A ani on zřejmě nevěří tobě - protože jakoby počítal s tím, že se mu můžeš kouknout do PC a něco najít (tak to raději smazal preventivně).
Nevím, co víc napsat…Chci manželství s člověkem, kterému nevěřím a který nevěří mě?
No, možná je to jen taková menší krize…žádný vztah není na 100 %.
To s těma klukama bych neřešila - typická chlapská machrovinka :zed: :hug:

Ou
Echt Kelišová 8120 příspěvků 05.07.19 17:09

Kdo se moc ptá, moc se dozví.

Mimochodem jseš si jistá, že skutečně znáš sama sebe? Odpověď zní spíš ne - když při prvních problémech způsobených vlastní žárlivostí se musíš poradit s internetem.

Ale možná je na čase odříznout se od představ jak by co mělo být a jaké to bude, a začít věnovat pozornost realitě a přítomnosti. A pokud někde máš nějaký problém a pnutí, tak se to naučit sama v sobě pojmenovat a pak se to naučit vyjádřit tak, aby to tvůj partner slyšel a ne manipulativně zjišťovat něco, z čeho se pak musíš jít poradit na internet.

Základní inspirace třeba tady https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 05.07.19 17:35

A není to spíš tak, že Tě mrzí, že Ti neřekl běžné věci z práce? Třeba o té poradě, co se na ní nepovedlo, atd…

:think:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 05.07.19 17:36
@Ou píše:
Kdo se moc ptá, moc se dozví.

Mimochodem jseš si jistá, že skutečně znáš sama sebe? Odpověď zní spíš ne - když při prvních problémech způsobených vlastní žárlivostí se musíš poradit s internetem.

Ale možná je na čase odříznout se od představ jak by co mělo být a jaké to bude, a začít věnovat pozornost realitě a přítomnosti. A pokud někde máš nějaký problém a pnutí, tak se to naučit sama v sobě pojmenovat a pak se to naučit vyjádřit tak, aby to tvůj partner slyšel a ne manipulativně zjišťovat něco, z čeho se pak musíš jít poradit na internet.

Základní inspirace třeba tady https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

někdy podle Tvých rad mám pocit, že vlastně každý se může chovat jak chce a pokud nám něco vadí, tak máme problém pouze my, protože nejsme dost tolerantní, nebo nad věcí :think:

histep
Kelišová 5098 příspěvků 05.07.19 17:43
@Kralikcek píše:
někdy podle Tvých rad mám pocit, že vlastně každý se může chovat jak chce a pokud nám něco vadí, tak máme problém pouze my, protože nejsme dost tolerantní, nebo nad věcí :think:

Ale v tomto pripade ma problem skutecne zakladatelka. Leze chlapovi do pc a dedukuje si zavery sama.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 05.07.19 17:50

A jak víš, že zbytek konverzace smazal? Třeba mu Vendula ani neodpověděla.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 05.07.19 17:58
@histep píše:
Ale v tomto pripade ma problem skutecne zakladatelka. Leze chlapovi do pc a dedukuje si zavery sama.

a jak má dedukovat závěry, aby to bylo ok?

histep
Kelišová 5098 příspěvků 05.07.19 18:30
@Kralikcek píše:
a jak má dedukovat závěry, aby to bylo ok?

Jednak mu tam nema lezt a jednak s nim ma komunikovat. A ne to resit na netu, jestli to je ok nebo neni a premyslet co to asi tak muze znamenat.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9152 příspěvků 05.07.19 18:38
@Hanka123456 píše:
Ahoj, no do PC jsi lézt neměla. Na druhou stranu pokud jsou pochyby natolik silné, že jsi mu to soukromí nabourala, tak to o něčem svědčí (důvěra ve vztahu asi není nic moc).

Takže když je někdo psychopatická žárlivka, která prolejzá mobil, je to vina chlapa, že zavdal důvod k pochybám? :think: Nemůže se někdy stát, že psychopatka prolejzá telefon jen kvůli tomu, že je to psychopatka? :think:

Hanka123456
Kecalka 174 příspěvků 05.07.19 18:51
@pohledzdruhestrany píše:
Takže když je někdo psychopatická žárlivka, která prolejzá mobil, je to vina chlapa, že zavdal důvod k pochybám? :think: Nemůže se někdy stát, že psychopatka prolejzá telefon jen kvůli tomu, že je to psychopatka? :think:

Ahoj, chtěla jsem tím říct, že když už je nedůvěra a podezření natolik silné, že prostě vlezeš do mobilu/PC, tak ten vztah není dobrý sám o sobě. Ženskou, která je ve vztahu spokojená by ani nenapadlo procházet mobil/PC, protože by si prostě byla tím vztahem/chlapem jistá a neměla by tu potřebu. To, že mu nevěří o něčem svědčí, stejně jako o něčem svědčít to, že partner "pro jistotu " maže zprávy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama