Znechucení ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 07:02
Znechucení ve vztahu

Ahoj všem :mavam:. Zajímalo by mě, jestli jste třeba někdo neřešil podobnou situaci. Jsem s chlapem 4 roky. Máme malé dítě. Občas hádky, asi jako všude. Chlap jednou za čas vybuchne a chová se jak hulvát, obecně se neumí moc chovat, myslí si, že si z něj každý sedne na p*del. Dříve až takový nebyl. Tim chováním se mi ale vždy zhnusi a nevim, zda s nim vůbec chci být. Pak je zas období, kdy je vše růžové a chová se,,docela" hezky.
Do toho mě začal uhanet bývalý, který má ale taky malé dítě, že by se mnou chtěl byt, že mě stále miluje…vim, že on by se pro mě rozkrajel a vždy se ke mně choval hezky. Asi mi chybí ty pozornosti, ten pocit bezpečí atd. Jenže byl zas hrozně žárlivý, ale už je zase o něco starší, tak se to možná zlepšilo. Nevím, co teď. Jestli se s nim vůbec sejit.
Do toho nevim, jestli nejsem těhotná ( ale snad ne) i kdyz druhé dítě by mi nevadilo.

Reakce:
samá práce
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 15.11.18 07:19

Sejdi se s bývalou láskou a uvidíš. Druhé dítě si nech udělat od něj. Když už to nevyjde, budeš mít aspoň hezkou památku. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 07:25

@samá práce on by chtěl druhé dítě se mnou, ale zase co naše děti, partneři…rozbít rodinu, jen protože jsme na sebe nezapomněli a máme se stále rádi. S variantou, že by to nevyšlo ani nepočítám :D. Když už, tak by muselo

jahuhudka
Extra třída :D 11262 příspěvků 15.11.18 07:26

To vis ze jo :lol: doporucuji co dite,to tatinek plus nejake strejdy k tomu :lol: At mate bohaty zivot .

akavi
Kecalka 135 příspěvků 15.11.18 07:34

Vždyť jo. Na co spravovat starý vztah. Chce to nové vzrůšo do života. A nového mimíska.

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 15.11.18 07:48

Nejdřív si srovnej jeden vztah, pripadne ho ukonci a az pak se žeň do dalsiho. Což předpokládám neudelas, protože bys pak musela určitou dobu byt na vse sama atd. A to s tím dítětem nechápu - doufas, ze těhotná nejsi, ale dítě by ti nevadilo? Klasa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 07:55

Jasny, co dite, jiný otec a jí pro dávky ;).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 08:01

@Tichošlápek To jo, ale nevim, jestli tímto partnerem…Když se mi zas do života motá ten bývalý…

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 15.11.18 08:05
@Anonymní píše:
@Tichošlápek To jo, ale nevim, jestli tímto partnerem…Když se mi zas do života motá ten bývalý…

Motá se ti tam proto, ze mu to dovolis a nereknes jasně ne. Což tvůj život tvoje věc. Ale opouštět jednoho kvůli druhému je vždy na prd. Nejdřív bud samostatná a pak res dalsi vztahy a děti

jahuhudka
Extra třída :D 11262 příspěvků 15.11.18 08:05
@Anonymní píše:

Byvaly se stane soucasny, ze soucasneho byvaly :mrgreen: muzes je mit na 2letky :lol:
A obcas to prolozit chlapem ,ktery se ti.primota do zivota :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 08:09

@jahuhudka Hmm, že bych je jen prohodila, to nezní špatně. A přesně, sem tam nějakou bokovku… :lol:

Fidurka
Stálice 61 příspěvků 15.11.18 08:14

Co si zkusit promluvit s aktuálním partnerem a něco řešit než přemýšlet o bývalém a že se k němu vrátím? Nevím co mi přijde trochu nelogické…

Reflex
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 15.11.18 08:36

Pokud chceš mít klid, tak se s ním nescházej. Pokud chceš utěšitele i za cenu rizika, že se to provalí a že ti zblbne hlavu, tak se s ním sejdi, ale hlavně tak, aby se to fakt nikdo nedozvěděl. Víc asi teď nemá cenu řešit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >