Zodac každý den? 33+6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 09:18
Zodac každý den ? 33+6tt

Čajky holky mám dotaz, začala mě trápit alergie každý den mám potřebu vzít aspoň zodac doktorka říkala jen když to bude fakt potřeba a jen čtvrtku, ale vůbec to nepomáhá a bohužel mám potřebu každý den, ta alergie je fakt silena užívala ste taky některá léky na alergii každý den jako je zodac A Vše bylo v pohodě? na kontrolu jdu v květnu řeknu ji o tom zodacu ze čtvrtka mi teda opravdu nepomáhá. a o ryme ani nemluvím..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 34. týden těhotenství?

Reakce:
Venceslavka
Kecalka 269 příspěvků 20.04.19 09:27

Zodac je v pohodě, klidně užívej. Taky jsem užívala celý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 09:35
@Venceslavka píše:
Zodac je v pohodě, klidně užívej. Taky jsem užívala celý.

A každý den a v pohodě ju? Mě pravé řekla jen při obtizich jinak ne a to jen ctvrtku :/

Future.Me
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 20.04.19 09:57
@Anonymní píše:
A každý den a v pohodě ju? Mě pravé řekla jen při obtizich jinak ne a to jen ctvrtku :/

Ja teda nemam zkusenosti s alergiemi v tehotenstvi, ale zkusenosti ostatnich me jako alergika zajimaji. Jinak zodac je take ve forme kapek a je pry mnohem mene zatezujici pro organismus. Hlavne si v tomto pripade lepe muzes davkovat i malou davku.

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 20.04.19 10:49

Mne rikal doktor, ze zodac nebo zyrtec muzu brat klidne jak jsem byla zvykla. Spis se mu nelibily spreje do nosu :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 10:52
@Anna85 píše:
Mne rikal doktor, ze zodac nebo zyrtec muzu brat klidne jak jsem byla zvykla. Spis se mu nelibily spreje do nosu :?

no používám i spreje do nosu, protože bych jinak umřela je to šílený, navíc jakékoliv spreje do nosu většinou je to jen lokální to by určitě nemělo ublížit. trpim i tou těhotenskou rymou kolikrát na nos musím užit olynth i kolikrát přes den, abych vůbec mohla dýchat.

Anna85
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 20.04.19 11:22
@Anonymní píše:
no používám i spreje do nosu, protože bych jinak umřela je to šílený, navíc jakékoliv spreje do nosu většinou je to jen lokální to by určitě nemělo ublížit. trpim i tou těhotenskou rymou kolikrát na nos musím užit olynth i kolikrát přes den, abych vůbec mohla dýchat.

Ja to chapu, taky jsem olynth uzivala aspon na noc, jinak to neslo.

Váš příspěvek
Reklama