Mimi 12 týdnů - mohou to být zoubky? (foto)

18
4.5.20 12:11

Zoubky ? 12 týdnů

Mohou to být zoubky? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4243
4.5.20 12:16

@LuciSofi můžou, malá je taky měla vidět od čtyř měsíců, nakonec jí první zub vylezl až ve 14 měsícich a to horní dvojka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
4.5.20 12:20

@malina83 děkuji za odpověď.. malá mi teď probrečela asi hodinu, slintá a ručičku má stále v pusince. Mohu se zeptat co jsme dcerce na zoubek dávala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
4.5.20 12:24

Mala měla zoubky vidět taky brzo a první vylezl na 9 měsících. Dásně jsem mazala olejíčkem od Nobilis Tilia a když opravdu ječela a bylo znát, že ji to hodně bolí dala jsem homeo čípek Viburcol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1576
4.5.20 12:24

Ve 3 měsících děti objevují ruce, a tím více slini. Zoubky prosvítaji běžne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
4.5.20 12:45

U našich dětí byly vidět zuby přes dásně - ale zpočátku z boku, ne zvrchu a celkově dásně byly více naběhlejší. Mladší vylezl první zub až v patnácti měsících, ale zuby byly v dásních dle obrysů vidět snad skoro všechny.
Jak bylo psáno, v tomto období děti objevují ruce a strkají si je do pusy zuby, nezuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6278
4.5.20 12:54

Ano, dcera si taky sahala hodne do pusinky. Prvni zub mela pred jejim pul rokem. Homeo Viburcol u nas bez uspechu, to samy homeo Chamomilla. Nam se osvedcil Aloclair na prorezavani, po Saloosu dcerka zvracela. Je z toho hooodne cejtit hermanek a byliny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11725
4.5.20 15:00

Dceři byly vidět zuby celkem brzy ale první vylezl až někdy kolem 8 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu