Bolest zoubku

11
3.5.20 22:07

Bolest zoubku

Ahojky prosím o radu zlobí nás zoubky a odmítá malá mlicko jsou nám 2 roky mam nutit nebo ne máte někdo stejnou zkušenost díky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24116
3.5.20 22:15

Ve 2 letech na co nutit mliko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
3.5.20 22:38

Ve dvou letech odmítá mlíčko kvůli zoubkum??? Co prosím??? To už má jíst jídlo normální nee?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24819
3.5.20 23:26
@Juli38 píše:
Ahojky prosím o radu zlobí nás zoubky a odmítá malá mlicko jsou nám 2 roky mam nutit nebo ne máte někdo stejnou zkušenost díky :(

U zubaře jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.5.20 10:47
@Veru1987 píše:
Ve dvou letech odmítá mlíčko kvůli zoubkum??? Co prosím??? To už má jíst jídlo normální nee?

Jasný že už jí normální jídlo bože :rolling_eyes: :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
4.5.20 11:08
@Juli38 píše:
Jasný že už jí normální jídlo bože :rolling_eyes: :thinking:

Tak ať mlíko nepije když ho nechce. Třeba to není kvůli zubům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 20:50

Prosím o váš názor, mojí malé před měsícem začali růst první stoličky všechny 4 najednou. Začalo to odmítáním mléka po ránu, tak jsem snídani nahradila mléčnou kaší. Postupně ale začala odmítat i ostatní jídla během dne a nechtěla ani pít. Řešila jsem to podáváním mléka ve spánku aby jsem do ní alespoň něco dostala protože lžičku nemohla ani vidět jakmile jsem se k ní přiblížila se lžičkou začala křičet a lžičku odstrkovat. Stoličky už jsou venku a malá pořád špatně jí a pije. Od všeho si dá jen pár lžiček a pak začne záchvat vzteku a kousání do všeho možného (třeba do její židličky) její hrneček s pitím taky jen okusuje ale nenapije se. Už jsem docela zoufalá ale díky bohu alespoň za těch pár lžiček jidla nebo pití co do ní dostanu. Myslíte že by se ke stoličkám které už se prořízly mohly přidat další zoubky? A nebo že jí ty stoličky furt bolí?

• Nahlásit
  • Citovat
691
26.5.20 23:26
@Anonymní píše:
Prosím o váš názor, mojí malé před měsícem začali růst první stoličky všechny 4 najednou. Začalo to odmítáním mléka po ránu, tak jsem snídani nahradila mléčnou kaší. Postupně ale začala odmítat i ostatní jídla během dne a nechtěla ani pít. Řešila jsem to podáváním mléka ve spánku aby jsem do ní alespoň něco dostala protože lžičku nemohla ani vidět jakmile jsem se k ní přiblížila se lžičkou začala křičet a lžičku odstrkovat. Stoličky už jsou venku a malá pořád špatně jí a pije. Od všeho si dá jen pár lžiček a pak začne záchvat vzteku a kousání do všeho možného (třeba do její židličky) její hrneček s pitím taky jen okusuje ale nenapije se. Už jsem docela zoufalá ale díky bohu alespoň za těch pár lžiček jidla nebo pití co do ní dostanu. Myslíte že by se ke stoličkám které už se prořízly mohly přidat další zoubky? A nebo že jí ty stoličky furt bolí?

prpboha, jenom ne mléko ve spánku, za prvé se může udusit a za druhé ji zničíte všchny zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 11:39

Tak myslím že je to lepší než ji nechat bez jídla a tekutin. Mléko ve spánku jsem jí dávala já takže byla vždy pod dozorem. Viděla jsem a slyšela jak saje a polyká. Teď když už sní alespoň pár lžiček od každého jidla a je ochotná vzít si čajík ze lžičky už jí ve spánku mléko nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama