Zoubky u mimi

Anonymní
15.5.20 13:48

Zoubky u mimi

Když vytírám mimi pusinku prstem a gázou a náhodou bych blbě někde zatlačila můžu mu ublížit nebo poničit zoubky schované v dásni? Docela se bojím jak sebou šije a nechce pusinku pořádně otevřít. Zatím zoubky nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16097
15.5.20 13:51

Nemuzes, to by musela byt strašná rána aby se poskodil zub v dásni. Maximálně bys mohla treba skrabnout nehtem kdyby ti z prstu ta gaza spadla. Ja mam radsi než gazu takovy ten silikonovy kartacek pro mimi co si nandas na prst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
15.5.20 13:51

Proč sahas miminu do pusy a cistis mu dásně? Určitě mu tak nic nepoškodí, jen to slyším prvně.. A to mám děti dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
15.5.20 13:52

A proč vytíráš pusinku, když dítě ještě nemá ani jeden zub? To slyším poprvé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 13:53

@Kriss Tina ten neznám, pod jakým názvem ho najdu a jak a kdy se používá?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 13:54

@ProfZav myslela jsem celkové pusinku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.20 13:55

@Pocahonta trápí nás moučnivka

• Nahlásit
  • Citovat
842
15.5.20 13:57
@Anonymní píše:
@Pocahonta trápí nás moučnivka

Aha, tak s tou jsem se zaplať Pán Bůh nikdy nesetkala… Jinak u všech dětí jsem na první zoubky používala ten kartáček, který se dává na prst.
A co si pamatuji, tak na moučnivku bezva funguje genciálka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16097
15.5.20 14:00
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ten neznám, pod jakým názvem ho najdu a jak a kdy se používá?

Maj ho v lekarne, mozna i drogerii, nema to žádný spešl nazev, prostě chtěj silikonovy kartáček na prst :D ale je to na zuby, moucnivku s tim asi moc neporesis. Ja ho pouzivala i predtim než malému zuby vyrostly, kdyz se klubaly sem na nej davala umrtvujici gel a masirovala s nim dásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 14:03

@Kriss Tina umrtvující gel pro mimi? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
16097
15.5.20 14:05
@Anonymní píše:
@Kriss Tina umrtvující gel pro mimi? 8o

Primo na rust zoubků maj v lékárně gel aby miminka netrpela. Syn ma k zubum vzdycky vysoké horečky, zuby ho bolí tak se mu snažím ulevit tim gelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 14:31

@Kriss Tina aha, děkuji za tip

• Nahlásit
  • Citovat
584
15.5.20 14:43

@Pocahonta taky bych to delala aby si dite zvyklo, ze mu sahas do pusy a ze tam casem bude mit kartacek. Kazdej vecer jako rutinu a az prijde prvni mensi zoubek tak kartacek a uz cistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
15.5.20 16:09
@Leenvecka píše:
@Pocahonta taky bych to delala aby si dite zvyklo, ze mu sahas do pusy a ze tam casem bude mit kartacek. Kazdej vecer jako rutinu a az prijde prvni mensi zoubek tak kartacek a uz cistit.

To je věc názoru… Mám dvě dvě malinko odrostlejší dítka a těm jsem začala čistit zoubky, až když se vyklubal ten první… Zvykly si na to v pohodě. Teď mi tady spí ještě tříměsíční a budu to dělat stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama