Osmička, bolest až do ucha?

147
13.5.20 23:03

Osmička, bolest az do ucha?

Ahoj vsem, leze mi moudrak vpravo dole… citila jsem tlak, trosku bolest. Ale dneska ted k veceru mam dost velkou bolest a tlak jakoby ve tvari jde mi to az do ucha. U zubare sem byla rikal, ze by mel rust dobre a pokud nebudu natekat tak ho mam nechat vylezt. Mate zkusenosti s rustem moudraku? Bolelo vas to hodne? Boli me i zuby v te rade. A jeste tam mam rozvrtanou sestku, tam mi dal nejakou vlozku. Dekuji za zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35339
13.5.20 23:15

Boli to hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
13.5.20 23:18

@vodolejka ach jo 😔 zatim to zvladam jen s jednim brufenem denne, ale mam strach, ze se to bude zhorsovat. Jak dlouho to muze takhle bolet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4416
13.5.20 23:33
@Sophia.888 píše:
@vodolejka ach jo 😔 zatim to zvladam jen s jednim brufenem denne, ale mam strach, ze se to bude zhorsovat. Jak dlouho to muze takhle bolet?

Já to měla vždy tak 3-4dny, kdy jsem byla na algifenovych kapkách a Nimesilu. Mě to šlo přes ucho na hlavu a spouštělo mi to šílenou bolest hlavy… Nemohla jsem ani spát bez léků od bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
13.5.20 23:41

Mě vyrostli osmičky a ani jsem o nich nevěděla. Kdyby mi zubařka neřekla dáme je pryč z důvodu že mám malou pusu. Tak ani nevím že už mi vyrostli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3181
13.5.20 23:42

To je individualni, mam prorezany 3 moudraky absolutne bez bolesti, proste se mi objevil zub, manzelovi se ted jeden prorezal a mel nekolik dni bolesti do pulky hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
14.5.20 00:05

Ja teda ani nevedela ze nejake osmicky mam, az mi to ukazal zubar, ale muz si tim vytrpel. Natekly mu uzliny na krku, bolesti do spanku. Trvalo to asi dvanact dnu, nechal si napsat aulin a ten pomohl od bolesti, ale je to dryak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
14.5.20 00:37
@Sophia.888 píše:
@vodolejka ach jo 😔 zatim to zvladam jen s jednim brufenem denne, ale mam strach, ze se to bude zhorsovat. Jak dlouho to muze takhle bolet?

Vetsinou se to nezhorsuje. Nebyla jsi nastydla? Typicke je, ze 8 se probouzi po viroze. Par dni to bolet bude a pak to ustoupi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 06:57
@Sophia.888 píše:
Ahoj vsem, leze mi moudrak vpravo dole… citila jsem tlak, trosku bolest. Ale dneska ted k veceru mam dost velkou bolest a tlak jakoby ve tvari jde mi to az do ucha. U zubare sem byla rikal, ze by mel rust dobre a pokud nebudu natekat tak ho mam nechat vylezt. Mate zkusenosti s rustem moudraku? Bolelo vas to hodne? Boli me i zuby v te rade. A jeste tam mam rozvrtanou sestku, tam mi dal nejakou vlozku. Dekuji za zkusenosti

Bolí to pekelně taky mě to bolelo až do ucha z toho hlava vždy tak 3,4 dny. A bolí i zuby okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
14.5.20 18:02

@Alexankazoeyna jojo zuby okolo me taky boli. Jeste mam na te strane rozvrtanou sestku. Mam tam vlozku. A je mozne, ze me ta sestka boli na skus po vrtani a je citliva na studene? Dekuji vsem za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
14.5.20 18:03

@vodolejka nastydla jsem nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu