Zpožděna menstruace a ovulace

15.2.21 11:34

Zpožděna menstruace a ovulace

Dobrý den, poradi mi někdo? Poslední menstruace 15.1. Ovulace 27.1. ( většinou pravidelný cyklus) ovulacni testy mam vždy takové slabší, ale měla by to být ovulace (jednou už i biochemické přesně na datum ovulace). Nevydržela jsem 11., 12. Února dělaný tehu test slabá čárka jen z ranní moci.. poté už nic. V sobotu ovulacni test úplně Jasne dvě čárky… menstruace stále nikde, tehu test bily. Od neděle lehké popichavani v podbrisku, ale menstruace stále nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
407
15.2.21 11:48

Tak pravděpodobně se ti ms jen opozdila a ms dorazí se spožděním. Není to pravidlo ale tt by ti po termínu ms už asi něco ukázal viditelněji. Přála bych ti aby si byla v tom 1% kterým tt ukáže třeba až týden po termínu ms, ale je to vážně výjimečné.
Držím palce ať ti to co nejdříve vyjde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 11:53

@Markéta188 dekuji na těhotenství už nemyslím spis jestli zase hned po uhnizdeni neodeslo. Nebo se něco neděje vždy to pravidelně… tak jenom zjišťuji info než mě objedná doktor… je mi jen divné ze by byla ovu po měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.2.21 13:11

Ahoj
Je mozne aby byla moje pritelkyne tehotna kdyz jsem ho do ni strcil 6× a jen trochu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
16.2.21 13:21

@Ondra skocdopole :lol: :lol: :lol: ano je :palec: priste si to aspon uzij a strc ho tam poradne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat