Gs mimistar 2021

Anonymní
15.2.21 11:15

Gs mimistar 2021

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás bral, bere gs mimistar a jestli s tím jste spokojené, jestli se dostavili předpokládané výsledky :) atd… Buď neumím hledat nebo jsem našla celkem dost staré konverzace :D
Snažíme se půl roku já beru právě gs mimistar a ještě to podporují zvlášť kyselinou listovou.
Přítel si dává folandrol a podporuje zinkem.
Díky za reakce :D :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
15.2.21 11:24

Ahoj já beru gs mimistar asi měsíc nicméně musím říct, že mi to docela pomohlo na psychiku, ale třeba je to placebo :D beru to kvůli budoucímu ivf a je to právě přímo doporučeno před tím brát tak aspoň rádoby něco dělám pro to naše mimčo budoucí :D
Nicméně za mě je tedy nevýhoda toho, že musím brát 3 tablety denně což jsou docela velké tablety :roll: takže mám teď na dva měsíce balení a pak půjdu do femibionu, protože by se tohle nemělo brát v těhotenství. Takže mi to vychází přesně, že doberu a budu mít stimulaci a u toho budu už brát ten femibion :* Tak ať se daří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 11:44

Já si právě taky myslím, že mi to pomohlo na psychiku :D… Přijde mi, že jsem mnohem klidnější než před tím… Hlavně se z toho zatím nehroutim a beru to tak, že zobu vitaminky a ono se to povede…
Jo ty tablety jsou šílený, taky jsem se zděsila, když jsem je viděla :D beru 2rano a 1 večer…
Nemělo by se brát v těhotenství? Tak to je pro mě novinka, protože si myslím, že jsem četla někde tady, že by se to právě v začátku těhotenství ještě brát mělo :nevim:
:srdce: I tobě ať se daří :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
8469
15.2.21 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás bral, bere gs mimistar a jestli s tím jste spokojené, jestli se dostavili předpokládané výsledky :) atd… Buď neumím hledat nebo jsem našla celkem dost staré konverzace :D
Snažíme se půl roku já beru právě gs mimistar a ještě to podporují zvlášť kyselinou listovou.
Přítel si dává folandrol a podporuje zinkem.
Díky za reakce :D :)

Je to tahání peněz z lidí. Staci kyselina listová a vyvážená strava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
15.2.21 23:08

Ahoj holky taky můžu říct že mi to pomohlo s psychykou já to našla na internetu tak jsem hned objednala jinak jsem hledala o tom recenze a vše staré ale zase pár jich bylo co psali že pomohlo…ja teď beru obyč kyselinu listovou protože tý 3 obrovské tablety denně jsem nestihala polykat kvůli pracovní vytíženosti nebyl čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
15.2.21 23:10

Jinak v těhotenství se taky bere je to na přípravu početí a během početí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 06:09
@Petulinka28 píše:
Ahoj holky taky můžu říct že mi to pomohlo s psychykou já to našla na internetu tak jsem hned objednala jinak jsem hledala o tom recenze a vše staré ale zase pár jich bylo co psali že pomohlo…ja teď beru obyč kyselinu listovou protože tý 3 obrovské tablety denně jsem nestihala polykat kvůli pracovní vytíženosti nebyl čas…

No já jsem recenze taky našla ( staré) a tak mě to zajímalo jako teď aktuálně… Co jsem četla tak si to hodně lidi chvalilo, jenže tam může být spoustu falešných recenzí… Tak jsem chtěla vědět jestli je tady někdo, kdo si myslíze mu to pomohlo :nevim: :)… Jinak díky za reakce holky a ať se daří :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 06:11
@Petulinka28 píše:
Jinak v těhotenství se taky bere je to na přípravu početí a během početí :dance:

Taky jsem četla… A mělo by se brát minimálně 3 měsíce před plánovaném těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
67
16.2.21 08:36

Jo máte pravdu holky :oops: asi jsem to špatně přečetla, že se to tedy může užívat i v době těhotenství. Ale jelikož budu radši pak brát jen jednu tabletu tak přejdu do toho femibionu :mrgreen: kdo ví jak mi bude až se nám to vydaří a třeba budu ráda, že do sebe vůbec tu jednu dostanu. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 08:56
@Petulinka28 píše:
Jinak v těhotenství se taky bere je to na přípravu početí a během početí :dance:
@Misagom píše:
Jo máte pravdu holky :oops: asi jsem to špatně přečetla, že se to tedy může užívat i v době těhotenství. Ale jelikož budu radši pak brát jen jednu tabletu tak přejdu do toho femibionu :mrgreen: kdo ví jak mi bude až se nám to vydaří a třeba budu ráda, že do sebe vůbec tu jednu dostanu. :pankac:
Pravd
@Misagom píše:
Jo máte pravdu holky :oops: asi jsem to špatně přečetla, že se to tedy může užívat i v době těhotenství. Ale jelikož budu radši pak brát jen jednu tabletu tak přejdu do toho femibionu :mrgreen: kdo ví jak mi bude až se nám to vydaří a třeba budu ráda, že do sebe vůbec tu jednu dostanu. :pankac:

Pravda… I teď se mi kolikrát stane že se mi z toho zvedne kufr :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
67
16.2.21 09:00
@Anonymní píše:
Pravda… I teď se mi kolikrát stane že se mi z toho zvedne kufr :mrgreen:

Přesně :lol: někdy sedím s tou tabletou v ruce a nutím se ji spolknout :) ale fakt mi to pomáhá na tu psychiku tak se snažím to baštit :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat