Píchání vlevo v podbřišku

Anonymní
14.2.21 15:41

Píchání vlevo v podbřišku

Ahoj holky, snažíme se přes půl roku o miminko a cca před 2 týdny mě začalo lehce píchat v podbřišku na levé straně. Shodou okolností jsem na začátku tohoto popichování byla na gyndě na preventivce, ale vše bylo v pořádku, nic vidět nebylo ani z výtěrů se nic neprokázalo. O týden později jsem dostala menstruaci, která proběhla standardně jako vždy a během ní se toto píchání neobjevilo. Menstruace však před 2 dny skončila a od jejího skončení mě opět oba dva dny v podbřišku na stejném místě opět píchá. Objevuje se to když rychleji vstanu, protáhnu se, smrkám nebo zakašlu. Není to nic co by se nedalo vydržet, ani to nebolí nijak výrazně, jen to občas píchne. Setkala jste se s tím některá? O co by se mohlo jednat? Těhotenský test jsem nedělala, menstruace byla úplně stejná jako vždy (dost silná). Děkuji za rady a tipy o co by se mohllo jednat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11048
14.2.21 15:54

Těžko říct, může to být cysta na vaječníku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.2.21 22:26

Ahoj, u mě to byla bohužel cysta (3,5 cm). Raději si skoč ještě na kontrolu. Dobrá zpráva je, že jsem s ní otěhotněla, ale buď mi tam zůstala nebo se objevila nová, která má taky 3 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat