Zpožděná menstruace při brání antikoncepce

13.7.13 19:50

Zpožděná menstruace při brání antikoncepce.

Ahoj holky. Brala jsem antikoncepci 5 let, ale poslední měsíc jsem ji brala dost nepravidelně. Začala jsem ovulovat. V ovulaci, pokud to byla, jsem měla několikrát pohl.styk. Teď už mám 7 dní zpoždění. Myslíte si, že je možné, že jsem těhu :jazyk:? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3925
13.7.13 19:52

Co je to za otázku? Samozřejmě že to možné je, pokud to bereš jak se ti zachce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 19:54

Neberu jak se mi zachce, jen ten poslední měsíc jsem to nějak šidila:(. Jen nevím jestli je možné, že to byla ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
13.7.13 19:58

@lubomíra2 jediná možnost, jak nebýt těhu, je nemít sex. Pokud provozuješ sex, tak je šance vždycky, obzvlášť, když se špatně chráníš (předpokládám, že záměrně, páč člověk, co se těhotenství bojí, to nefláká). Takže test, pak budeš moudřejší.. Mmchdm, pokud si nevezmeš pár tablet, tak spíš než těhotenství se Ti povede rozhodit si cyklus. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
13.7.13 19:59

A nepamatuješ si, které tabletky jsi nevzala/vzala špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 20:02

Test jsem si dělala dnes (odpol.) a vyšel negativně. Nikdy jsem zpoždění neměla :nevim:. Přiznám se, že to trošku záměrně bylo, protože prášky dále už brát nebudu. Jen sem chtěla vědt o té ovulaci, jestli to byla ovulace? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
13.7.13 20:03

@lubomíra2
Ale co jestli byla ovulace? Měla jsi nějaké příznaky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 20:05

Měla jsem táhnoucí se hlen. Tablety jsem vynechala hodně ze záčátku a celkově jsem si jich vzala tak 6:(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
13.7.13 20:08

@lubomíra2
Hlen/výtok je u každé individuální, to těžko soudit… Ale ano, v tomhle případě bych řekla, že se ti ovulace určitě spustila a těhotná být můžeš, ale také nemusíš. Každopádně chráněná ani nadále nejsi, ale to asi sama víš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 20:11

Ano a ještě bych chtěla vědět zda-li je možné, že třeba odpol ukáže jednu a ráno, kdy je to nejlepší, jestli může ukázat dvě? Protože na testech píšou 100% jistota, kdykoliv během dne… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
13.7.13 20:14

Ráno je to vždy jistější - pokud tedy nechodíš na WC i v průběhu noci, to by pak bylo jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 20:16

Nechodím. Jen během dne ted ten poslední týden chodím i 20X :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
13.7.13 20:17
@lubomíra2 píše:
Test jsem si dělala dnes (odpol.) a vyšel negativně. Nikdy jsem zpoždění neměla :nevim:. Přiznám se, že to trošku záměrně bylo, protože prášky dále už brát nebudu. Jen sem chtěla vědt o té ovulaci, jestli to byla ovulace? :dance:

předpokládám, že tímto sis akorát cyklus rozhodila. Vyčkej, těhotenství je nepravděpodobné (to už by byl test nejspíš pozit). Příště, pokud chceš přestat brát pilule, tak normálně po dobrání platíčka, né takhle.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
13.7.13 20:57

@lubomíra2 no tak pokud sis vzala z celého platíčka jen 6 prášků, tak to je jako bys je nebrala, ochrana nepůsobila. Takže buď můžeš být těhotná a nebo to máš rozházené z toho nesmyslného braní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 22:30

Vím, že jsem udělala chybu a že se to takto nedělá. Jen jsem chtěla vědět jestli je tu ta možnost těhotenství. Bolí mě podbříšek jako bych měla menstruovat, ale nemenstruuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama