Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, dnes je to pátý den co mám zpoždění ms. Strašně mě bolí prsa. Test mi ale vyšel negativní. Myslíte že může být ještě šance? ![]()
Ahoj holky chci se zeptat, co mám dělat, když mám už měsíc spozdenou menstruaci.
Bojím se jít ke gynekologovi.
Mám bolesti v podbřišku jak kdybych měla dostat menstruaci ale stále nic.
Těhotná nejsem protože s přítelem už spolu nespime, a naposledy jsme spolu spali před půl rokem.
A těhotenské testy jsem si dělala a vyšli mi všechny negativně.
Vůbec nevím co mám dělat
Ahoj, zajidi si k lékaři pro vyvolávačku. Nic jiného v tomhle asi úplně nejde😅
@Anežka6999 no, někdo prý má pozitivní test až týden po ms, ale spíš ne. Zajdi si na krev a budeš si jistá.
@Martens98 a ta vyvolavacka funguje jak?
Nikdy se mi menstruace nemusela vyvolávat.
Takže se trochu bojím ![]()