Zpoždění menstruace, ale test je negativní

4.12.25 22:56

Zpoždění menstruace ale test negativní

Ahoj, dnes je to pátý den co mám zpoždění ms. Strašně mě bolí prsa. Test mi ale vyšel negativní. Myslíte že může být ještě šance? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
5.12.25 09:38

Ahoj holky chci se zeptat, co mám dělat, když mám už měsíc spozdenou menstruaci.
Bojím se jít ke gynekologovi.
Mám bolesti v podbřišku jak kdybych měla dostat menstruaci ale stále nic.
Těhotná nejsem protože s přítelem už spolu nespime, a naposledy jsme spolu spali před půl rokem.
A těhotenské testy jsem si dělala a vyšli mi všechny negativně.
Vůbec nevím co mám dělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.12.25 10:06

Ahoj, zajidi si k lékaři pro vyvolávačku. Nic jiného v tomhle asi úplně nejde😅

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.12.25 10:06

@Anežka6999 no, někdo prý má pozitivní test až týden po ms, ale spíš ne. Zajdi si na krev a budeš si jistá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12
5.12.25 10:09

@Martens98 a ta vyvolavacka funguje jak?
Nikdy se mi menstruace nemusela vyvolávat.
Takže se trochu bojím :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
256
5.12.25 11:04
@Vendul1110 píše: Více

Me dávali injekci do zadku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
6.12.25 06:21

@Vendul1110 dostaneš injekci😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty