Pracuje tu někdo jako zprostředkovatel práce na ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 21:25
Zprostředkovatel práce na ÚP

Dobrý večer, nepracuje tu někdo jako zprostředkovatel práce na ÚP? Zajímalo by mě cokoliv ohledně této pozice-jak vás to baví, co k vám chodí za lidi, co přesně děláte, když nejsou úřední hodiny, atd. Dále bych se chtěla zeptat, jak je to s pracovní dobou, za týden musí být odpracováno 40 hodin(bez pauz na oběd) nebo je to méně? Omlouvám se za anonym, nechci, aby někdo věděl, že přemýšlím o změně zaměstnání. Předem moc děkuji.

Reakce:
lootseek
Stálice 78 příspěvků 21.11.18 21:43

Ahoj, lidi chodí úplně různí, na zprostředkování musí každý včetně manažerů, takže se setkáš se všemi možnými typy uchazečů. Mimo úřední hodiny se dávají do kupy spisy, komunikuje se s institucemi a hlavně se dělá správní řízení (oznámení, rozhodnutí), rozesílají dopisy, jsou porady a vzdělávání, někdy i hromadné nábory, prezentace firem apod. Pracovní doba je 40h týdně s možností si to rozložit dle potřeby před a po úřední době tak, aby to vyšlo. Já chodila s oblibou na šestou ráno (to se nejvíc udělá) a pokud to šlo, odcházela v krátké úřední dny dřív (u nás šlo nejdřív ve 13,30).

nunik
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 21.11.18 21:52

Ja delam na pracaku na hmotne nouzi. Celkove na pracak chodi lidi, co “nepracuji” takze i fetaci, bezdomovci, socialne slabi, mensiny, socialne vylouceni, po vykonu trestu. Samozrejme chodi i slusni lide, treba maminky na matersky, ozp, mladi lidi tesne po skole, starsi lide, co nikde nechteji. A pak i spousta tech, co jen sajou nas socialni system.
Font hodin splnit musis mesicne. Kazdopadne to asi ma kazde pracoviste trosku jinak, maji jinak uredni hodiny. Nekde chodi treba v patek hned po uredkach domu a jiny den jsou dele. My to treba mame jinak nez v sousednim meste. Kazdopadne mimo uredni hodiny je spousta prace s urednicinou. Papiry, pocitacove systemy, zpracovani davek, posta a tak. Je toho azaz…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 14:33

@lootseek Děkuji za info. Můžu se ještě zeptat těch 40 hodin týdně je včetně obědové pauzy nebo ta je zvlášt? Mě právě jde o vyzvedávání dětí ze školky, takže musim řeštit každou půlhodinku. A ještě ohledně platové třídy, myslíš, že by mi počítalu praxi i v jiném oboru(bankovnictví) nebo to musí být vysloveně praxe ve státní správě?Díky moc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 14:34

@nunik Děkuji.

lootseek
Stálice 78 příspěvků 22.11.18 19:07

Na obědě můžeš být klidně hodinu mimo úřední dobu, ale je třeba si to napracovat. Strhává se automaticky půlhodina, i když nevytáhneš paty z baráku. Mluvím za naši pobočku (krajská v Hradci Králové). Ohledně platu rozhoduje hlavně vzdělání. Já jsem měla předchozí praxi v neziskovém sektoru v pomáhající profesi a započítali vše. Počítá se taky rodičovská i další praxe, které jsou podobné práci poradkyně na zprostředkování. Ohledně bankovnictví nemám naprosto páru. O platu se můžeš pobavit na pohovoru a podle toho se rozhodnout. Žádnej vejvar ale nečekej v žádném případě… V bance bys měla nejspíš výrazně víc praxe nepraxe. Práce to je ale zajímavá - budu se ráda vracet mimo jiné právě i kvůli pracovní době, která se bude dobře kombinovat se školkou apod.

Váš příspěvek
Reklama