Zrnité špatné vidění

Anonymní
2.6.20 11:46

Zrak

Ahoj holky. Jdu k Vám s prosbičkou jestli nemá někdo zkušenosti.
Stalo se mi to asi 3× za 7mesicu.
Dneska od rána jsem ještě tedy nic nepila, až teď když jsem přišla domů. Tj od 9 do 12.. mám tehu cukrovku a nízký tlak.
Byla jsem na poště a cestou zpět jsem šla do obchodu a špatně jsem viděla v obchodě. Je to jako kdybych koukala dlouho do sluníčka a pak se podívala zpět.. takové zrnité špatně videni.
Nevím k čemu to mám zařadit.. může to být tou cukrovkou? Doktorka mi říkala, že mám hrozně moc nízký tlak a že je to na kafe! Bojím se, že bych mohla oslepnout.. jsem ve 27tt prosím uklidnete mě.. teď už je to dobré, když jsem si sedla a napila jsem se.. každopádně k doktorce jdu za tyden, tak ji to ovšem řeknu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3862
2.6.20 11:50

Taky se mi to jednou stalo, doktorka mi pak tvrdila, ze pokud se to neopakuje a nezhorsujey nemám to řešit, někdy se to v těhotenství stane. Je To prý něco s tlakem, taky jsem ho měla hodně nízký. Ale u mě. se to tedy už nikdy znovu nestalo, tak jsem neřešila. Ty neblbni a pořádně pij, s doktorem určitě konzultuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
2.6.20 11:55

Děkuji, nemám to každý den. Třeba jednou ze začátku jsem myslela. On je problém, že nemám pocit žízně, ale snažím se pít, jen to není tak často ale určitě se na to zeptám :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55913
2.6.20 11:56

Taky jsem to měla
Pak jsem sebou všude v termohrnku nosila kafe :lol:
Stačilo si na chvilku sednout, nebo aspoň zastavit a napít se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15364
2.6.20 11:56

Stává se to při nízkým tlaku. Musíš pořádně pít a klíďo si dát turka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12117
2.6.20 12:13

S nejvetsi pravdepodobnosti tlak. Ja mam taky sklony k nizkemu a kdyz se rano nenapiju, je mi divne i bez tehu a cukrovky. Dej si rano kafe, pokud ti po nem neni spatne, jedno-dve muzou i tehotne (podle toho, jak silne). A pij! Ja mam taky hodne malo pocit zizne, takze to chce vypestovat navyky - rano vstat a dat si sklenici vody, pak s kazdym jidlem aspon. Kontrolou oci teda nic nezkazis, kdyby te to melo nervovat, ale tlak tohle delat umi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
2.6.20 12:13

Také myslím, že to bude tím tlakem. U mě ještě tyhle zrakové poruchy znamenají, že přijde záchvat migrény. Mám učebnicový příklad migrény s aurou. Ty si dávej po ránu kafe a pořád pij a měj u sebe hroznový cukr jako první pomoc při velkém záchvatu slabosti. Ale primární je ta voda. Já trpím na nižší tlak celý život a v druhém těhotenství to bylo extrémní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15578
2.6.20 12:19

Primárně si hlídej to pití. Jak již někdo psal…hroznový cukr jako pohotovost je dobrý nápad. Když hladina cukru kolísá, také to nedělá dobrotu. Mně kafe nechutná, ale piju místo něj černý čaj. Také na tlak pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
2.6.20 13:41

Jo, ale s tím hroznovým cukrem opatrně kvůli cukrovce. Ať si nerozházíš hodnoty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama