Žravý papír recenze

2
26.2.20 08:29

žravý papír recenze

Zdravím Vás milé ženy,
založila jsem tuhle diskuzi, kvůli upozornění na společnost, která na trhu nabízí jedlý papír s potiskem xxx nebo xxxx. Jsem jednáním této firmy, tak otrávená, že si to nemíním nechat pro sebe a budu ráda, když ušetřím někoho jejich neseriozního jednání.
Plán byl úpect dva dorty pro dvojčátka. Narazila jsem na krásný dort s Elsou na jedlém papíře. Vypadalo to moc hezky. Blikala na mě reklama na žravý papír, tak jsem mrkla na jejich stránky a v neděli poptala dva papíry s dotazem, zda mi jej můžou doručit do středy. Okamžitě mi odepsala mlada slečna Míša, že mají akci 1+1 zdarma a při platbě převodem je zdarma poštovné. Poslala i cenovou nabídku 199 kč. Říkám si fajn! Beru! :palec: Objednala jsem si 2× obrázek Elsa cop o průměru, který jsem potřebovala na menší dortovou formu. Hned jsem zaplatila. Pak mi přišla mi sms, jestli nechci na papír lepidlo za 79kč. Tak fajn beru a ptám se, jak mám platit, a jestli mi to přijde do středy? Přišla mi odpověď, že mám lepidlo zaplatit také převodem, ale odpověď na termín doručení žádná. Doplatila jsem. V útery večer mi přišla zpráva, že papír je hotový, a že jestli ho potřebuji do středy, tak musím doplatit expres doručení cca 150 kč. 8o A v ten okamžik jsem se opravdu vytočila! :pocitac: Kdybych se neptala na termín neptala xkrát a věděla na začátku vše, tak bych se mohla svobodně rozhodnout, jestli to zboží chci nebo ne…nedoplatila jsem nic a improvizovala s tvorbou dortu, i bez Elsy se náramně povedl. Firmě jsem napsala, že se mi nelíbí jejich postup. Nereagovali na mou kritiku a poslali jízlivou sms, že budou rádi, když je budu všude doporučovat, to mě naštvali podruhé… :cert:
Papír dorazil na poštu až v pátek. Chtěla jsem jim zboží vrátit, dívala jsem se na jejich stránky a není jednoduché najít obchodní podmínky, zakrývají je chatovací okna. Dívala jsem se na jejich adresu a IČ, nevím, jestli to mají napsané schválně špatně, ale při zadaní IČ do rejstříku, to nic nenajde a korespondenční adresa je divná - Praha8, ul. Sokolovská 84-86…to si mám jako vybrat z těch čísel? :think: Balík jsem vyzvedla v pondělí. Byla to kartonová obálka a v tom byl kancelářský euroobal a v něm jedlý papír…jestli tohle je hygienické balení potravin, tak pěkně děkuju :poblion: :potlesk: Na kartonové obálce byla zase uvedena jiná adresa v případě nedoručitelnosti, než ta uvedená na jejich stránkách (ul. Ve Stromovce, Hradec Králové) :think: kam to poslat? Vzdala jsem to.
Mějte se hezky a při tvorbě dortů pro naše děti jenom pohodu :srdce: :kytka:
M

edit adminem - odstraněny odkazy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1899
26.2.20 08:48

Já tam nakoupila už několikrát a právě jsem byyla spokojená.. Je ale fakt, že když chci něco přes poštu, tak na ni nespoléhám a nakupuji dostatečně s předstihem.. Jejich balení se mi zdá dobré.. Jak chceš jinak zabalit jedlý papír? Chceš aby se nějak rozmočil při přepravě? I to se může stát.. Já myslím, že to že to dávají ve folii je dobře.. Navíc nevím jak ostatní, ale my ten papír nejíme, i když je jedlý.. Je to spíš k pokochání než k jídlu.. je to takové umělé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
26.2.20 08:52

Přes net bych si ho nikdy neobjednala..u nás to dělá cukrárna. Donesem obrázek, foto, atd. a oni nám ho vytisknou..platit 60 korun za poštu bych se mohla…
navíc to není dobré, moc to nejíme..je to jen pokochání.
zásilku i když zaplacenou bych nepřevzala at se jim vrátí zpět.
Bohužel reklamovat nemůžeš, pokud nikde nemáš právě uveden termín do kdy ti to pošlou..( takže nemůžeš argumentovat tím, že nestihli termín )…hold si přišla o prachy no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12303
26.2.20 09:54

Já chodím také k nám do cukrárny, z poštu bych neplatila.

@slavicekk já bych jim zavolala a zkusila to vyřešit po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 10:05
@slavicekk píše:
Zdravím Vás milé ženy,
založila jsem tuhle diskuzi, kvůli upozornění na společnost, která na trhu nabízí jedlý papír s potiskem xxxxxxxx. Jsem jednáním této firmy, tak otrávená, že si to nemíním nechat pro sebe a budu ráda, když ušetřím někoho jejich neseriozního jednání.
Plán byl úpect dva dorty pro dvojčátka. Narazila jsem na krásný dort s Elsou na jedlém papíře. Vypadalo to moc hezky. Blikala na mě reklama na žravý papír, tak jsem mrkla na jejich stránky a v neděli poptala dva papíry s dotazem, zda mi jej můžou doručit do středy. Okamžitě mi odepsala mlada slečna Míša, že mají akci 1+1 zdarma a při platbě převodem je zdarma poštovné. Poslala i cenovou nabídku 199 kč. Říkám si fajn! Beru! :palec: Objednala jsem si 2× obrázek Elsa cop o průměru, který jsem potřebovala na menší dortovou formu. Hned jsem zaplatila. Pak mi přišla mi sms, jestli nechci na papír lepidlo za 79kč. Tak fajn beru a ptám se, jak mám platit, a jestli mi to přijde do středy? Přišla mi odpověď, že mám lepidlo zaplatit také převodem, ale odpověď na termín doručení žádná. Doplatila jsem. V útery večer mi přišla zpráva, že papír je hotový, a že jestli ho potřebuji do středy, tak musím doplatit expres doručení cca 150 kč. 8o A v ten okamžik jsem se opravdu vytočila! :pocitac: Kdybych se neptala na termín neptala xkrát a věděla na začátku vše, tak bych se mohla svobodně rozhodnout, jestli to zboží chci nebo ne…nedoplatila jsem nic a improvizovala s tvorbou dortu, i bez Elsy se náramně povedl. Firmě jsem napsala, že se mi nelíbí jejich postup. Nereagovali na mou kritiku a poslali jízlivou sms, že budou rádi, když je budu všude doporučovat, to mě naštvali podruhé… :cert:
Papír dorazil na poštu až v pátek. Chtěla jsem jim zboží vrátit, dívala jsem se na jejich stránky a není jednoduché najít obchodní podmínky, zakrývají je chatovací okna. Dívala jsem se na jejich adresu a IČ, nevím, jestli to mají napsané schválně špatně, ale při zadaní IČ do rejstříku, to nic nenajde a korespondenční adresa je divná - Praha8, ul. Sokolovská 84-86…to si mám jako vybrat z těch čísel? :think: Balík jsem vyzvedla v pondělí. Byla to kartonová obálka a v tom byl kancelářský euroobal a v něm jedlý papír…jestli tohle je hygienické balení potravin, tak pěkně děkuju :poblion: :potlesk: Na kartonové obálce byla zase uvedena jiná adresa v případě nedoručitelnosti, než ta uvedená na jejich stránkách (ul. Ve Stromovce, Hradec Králové) :think: kam to poslat? Vzdala jsem to.
Mějte se hezky a při tvorbě dortů pro naše děti jenom pohodu :srdce: :kytka:
M

Jenom me zaujalo, jak vis, ze ta Misa, co ODEPSALA, je mlada slecna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.2.20 10:09

Slecna Misa mela u sveho emailoveho profilu fotku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
26.2.20 10:13

Ja jsem tam taky jednou objednala a zaplatila si lepidlo a neposlali mi ho. Ale když jsem jim napsala, tak ho obratem poslali. Jinak vše v pořádku, rychlá komunikace i dodavka. Ale už si taky chodím pro papír do cukrarskych potřeb. Teď sem si byla taky jeden koupit a blbec jsem si na to nevzala žádnou složku a jak teď foukal vítr tak sem vyšla z obchodu, fouklo a papír se mi zlomil v ruce :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15178
26.2.20 12:11

@slavicekk, stručně přeloženo do češtiny - objednala sis něco, o čem jsi vůbec netušila, do kdy Ti to doručí, protože na dotaz ohledně termínu Ti neodpověděli.

Promiň, ale to je jaksi Tvůj problém a Tvoje hloupost, že jsi jim zboží zaplatila bez toho, že by Ti závazně potvrdili termín dodání. To se můžeš rozčilovat, jak chceš, oni Ti nic neslíbili :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama