Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@Gladys píše:
Navíc jsem četla, že je to prý celkem nebezpečné, při nárazu se zrcátko může snadno utrhnout a letí a může skončit celkem intenzivní silou dítěti třeba na hlavě - pro malého novoše s měkou lebkou to může být i fatální.
je to lehké a celkem pevně přidělané, myslím že by nemělo tendenci cestovat
My ho třeba máme na prostředním podhlavníku mezi dětma takže při čelním nárazu by letělo dopředu mezi nás
ale chápu s příchodem třetího už to takhle řešit nejde ![]()