Zrušení porodnic Litomyšl, Svitavy, Chrudim

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
1.1.12 16:14

Ahoj, no já bych taky nejradši do LIT - tam si chválí Macha a primáře Čadílka, ale i zbytek - kromě mladé doktorky „Bárbíny“. Taky bych měla strach, že ji v LIT chytnu, ale prý jde za 500,– domluvit lékař, který přijede, pokud si ho k porodu vyžádáte, jak mi říkala vrchní sestra…
Jak brzo jste se registrovali do porodnice LIT nebo do SY? Vím, že ve velkých městech je to už i kolem 14tt, ale tady nevím :think:
Na SY jsem slyšela jen chválu, každý se diví, když řeknu, že chci do LIT… A je pravda, blbýho doktora, nebo co zrovna není v náladě chytne člověk všude :nevim:
 Simka.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková