Ahoj, no já bych taky nejradši do LIT - tam si chválí Macha a primáře Čadílka, ale i zbytek - kromě mladé doktorky „Bárbíny“. Taky bych měla strach, že ji v LIT chytnu, ale prý jde za 500,– domluvit lékař, který přijede, pokud si ho k porodu vyžádáte, jak mi říkala vrchní sestra…
Jak brzo jste se registrovali do porodnice LIT nebo do SY? Vím, že ve velkých městech je to už i kolem 14tt, ale tady nevím
Na SY jsem slyšela jen chválu, každý se diví, když řeknu, že chci do LIT… A je pravda, blbýho doktora, nebo co zrovna není v náladě chytne člověk všude
Simka.
Ahoj, no já bych taky nejradši do LIT - tam si chválí Macha a primáře Čadílka, ale i zbytek - kromě mladé doktorky „Bárbíny“. Taky bych měla strach, že ji v LIT chytnu, ale prý jde za 500,– domluvit lékař, který přijede, pokud si ho k porodu vyžádáte, jak mi říkala vrchní sestra…

Jak brzo jste se registrovali do porodnice LIT nebo do SY? Vím, že ve velkých městech je to už i kolem 14tt, ale tady nevím
Na SY jsem slyšela jen chválu, každý se diví, když řeknu, že chci do LIT… A je pravda, blbýho doktora, nebo co zrovna není v náladě chytne člověk všude
Simka.