Zrušení tarifu, hádky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 17:02

Zrušení tarifu, hádky

Ahoj, mám dotaz. Jsme 3 dospělý, dohromady máme udělaný jeden tarif. Smlouva je na jméno jednoho z nich, já bych ale od nich potřebovala odejít. Bez toho aby ta osoba musela na pobočku. Sabotuje můj odchod, jak přesně se mi to povede? Operátor tvrdí, že buď musí na pobočku nebo vyplnit formulář. To ale ta osoba kvůli penězům odmítá. Jak se mi povede odstoupit od smlouvy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65248
3.11.21 17:03

Majitel smlouvy ti musí nechat vygenerovat přenosový kód, bez toho to nepůjde. Pokud nejsi majitelem služby, neuděláš nic. Jinak na pobočku nemusí, jde to přes mobil, jeden hovor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
3.11.21 17:07

A ty tam ses nějak vedena jmenovitě nebo jen ten dotyčný má smlouvu na sebe a dál vám čísla a vy mu posíláte část? Jelikož jinak stačí přestat platit a on rád ještě s tebou půjde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
3.11.21 17:08

Tak když je smlouva na jméno toho, kdo tě nechce odtamtud pustit, tak to přestaň platit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:09
@martina.se píše:
Majitel smlouvy ti musí nechat vygenerovat přenosový kód, bez toho to nepůjde. Pokud nejsi majitelem služby, neuděláš nic. Jinak na pobočku nemusí, jde to přes mobil, jeden hovor

@martina.se @martina.se @martina.se
No to je paráda 😖 Pro dobrotu na žebrotu. Když jsem té osobě psala, zda mi pošle heslo, které po mně vyžadovala paní operátorka právě kvůli zrušení, tak ta osoba odmítla. Vůbec nevím co s tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:11

@Cenarius já se právě bránila tím, že pokud mi neumožní odstoupit, tak přestanu platit. V ten moment mi ta osoba hned vypisovala, že podepíšu listinu, že jim dlužím peníze a budu jim to splácet🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65248
3.11.21 17:12
@anonyym43 píše:
@martina.se @martina.se @martina.se
No to je paráda 😖 Pro dobrotu na žebrotu. Když jsem té osobě psala, zda mi pošle heslo, které po mně vyžadovala paní operátorka právě kvůli zrušení, tak ta osoba odmítla. Vůbec nevím co s tím

Přestaň platit, rád tě pustí.. tohle je na houby, no. ale neuděláš nic, pokud nejsi majitel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:12

@Cenarius
Smlouva je na druhou osobu. Oni jsou manželé. A každý posíláme část osobě, na kterou je smlouva napsaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
3.11.21 17:13

@anonyym43 a proč bys něco takového podepisovala? přestaň platit a je to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65248
3.11.21 17:13
@anonyym43 píše:
@Cenarius já se právě bránila tím, že pokud mi neumožní odstoupit, tak přestanu platit. V ten moment mi ta osoba hned vypisovala, že podepíšu listinu, že jim dlužím peníze a budu jim to splácet🤷🏼‍♀️

A tak jako chtít může.. páč on je majitel, má smůlu.. můžeš max přijít o číslo, když ti ho zablokuje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:14

@Monchichik to jsem taky řekla, že odmítám dále platit. V ten moment mi bylo řečeno, že v tom případě jim budu dlužit peníze a budu muset podepsat nějakou listinu a splácet jim to 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:15

@Monchichik jsem v tomto celkem neznalá, výhružky že půjdou na policii a podobně. Já se v ten moment nemám jak bránit, s tou osobou jsem to řešila přes hovor, tudíž nemám důkaz, že mě nechce nechat odstoupit. Tak se bojím, aby nešla na policii s tím, že za mě musí platit tarif a že jim dlužím🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
3.11.21 17:16

@anonyym43 řekla bych, že nepodepíšu vůbec nic…buď mi dá kód a já odejdu nebo si to platí sám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
3.11.21 17:17

@anonyym43 ale ty nic nedlužíš, smlouva není na tvoje jméno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 17:18
@anonyym43 píše:
@Monchichik jsem v tomto celkem neznalá, výhružky že půjdou na policii a podobně. Já se v ten moment nemám jak bránit, s tou osobou jsem to řešila přes hovor, tudíž nemám důkaz, že mě nechce nechat odstoupit. Tak se bojím, aby nešla na policii s tím, že za mě musí platit tarif a že jim dlužím🤷🏼‍♀️

V sms mám akorát žádost, kdy jsem osobu prosila o heslo. Dále šlo vše přes hovor. A to policii asi stačit nebude, tak jsem podělaná, jak toto řešit🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat