Aplikace na sledování polohy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 22:05

Aplikace na sledování polohy

Dobrý den, znáte nějakou aplikaci, kterou by se dalo třeba přes číslo, přes mobil sledovat kde se určitý člověk (dítě) zrovna nachází popřípadě slyšet i okolní zvuky, kdyby bylo třeba?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2723
27.10.21 22:14

Google mapy, akorát teda o zvuku jsme nic nezjistovala, tak netuším, jestli to tam jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
27.10.21 22:20

Aplikace „Family link“ od Google.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 10:48
@neanonymní píše:

A to je zdarma?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 10:49
@neanonymní píše:

A jde tam i slyšet zvuky z okolí?

• Citovat
  • Nahlásit
2420
28.10.21 10:52

Ty bys chtěla, aby tě někdo sledoval a ještě tě poslouchal co říkáš a děláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
28.10.21 11:33

A takového velkého bratra potřebuješ proč?
Pro dite stačí bohatě family link, i když jeho primární funkce je úplně někde jinde.
Jako fakt nepotřebuju slyšet, či dite řeší s kamosen, nebo co se resi ve škole ci v domácnosti kamaráda, jde je dítě na návštěvě.
To, že odposlechy jsou nelegální, ti nic neříká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 16:53
@Svistice píše:
A takového velkého bratra potřebuješ proč?
Pro dite stačí bohatě family link, i když jeho primární funkce je úplně někde jinde.
Jako fakt nepotřebuju slyšet, či dite řeší s kamosen, nebo co se resi ve škole ci v domácnosti kamaráda, jde je dítě na návštěvě.
To, že odposlechy jsou nelegální, ti nic neříká?

Já jsem to dítě, chci rodičům dokázat, že mi mohou věřit. A existuje ještě nějaká aplikace, aby viděli jaké zprávy píšu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 16:54
@Jolka86 píše:
Ty bys chtěla, aby tě někdo sledoval a ještě tě poslouchal co říkáš a děláš?

Ano, přesně to chci :)

• Citovat
  • Nahlásit
463
28.10.21 17:01
@Anonymní píše:
Ano, přesně to chci :)

Abyste se všichni z těch apek nezvencli. Nechybí náhodou nějaká na utírání zadele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
28.10.21 17:06
@Anonymní píše:
Já jsem to dítě, chci rodičům dokázat, že mi mohou věřit. A existuje ještě nějaká aplikace, aby viděli jaké zprávy píšu?

Prosím tě, kolik ti je? A v čem ti mají věřit? Duševně jsi cajk?
Chtít po mě dítě, abych ho sledovala a mohla smirovat jeho zpravy, tak si zatukám na čelo a asi ho vezmu k psychiatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.21 17:15

To nebude dítě, ale nějaká stíhačka manželka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
28.10.21 17:20
@Mandala 123 píše:
To nebude dítě, ale nějaká stíhačka manželka…

Taky si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
29.10.21 15:10
@Anonymní píše:
Já jsem to dítě, chci rodičům dokázat, že mi mohou věřit. A existuje ještě nějaká aplikace, aby viděli jaké zprávy píšu?

JJ určitě - ty a dítě… Tak ty zprávy dávej rodičům číst sama a nepotřebuješ žádnou aplikaci. Nebo v čem je problém? :nevim:
Spíš tě tipuju na superžárlivou stíhačku, co MUSÍ vědět o každém prdu svého partnera.
Nicméně, jestli mu tak málo důvěřuješ, že potřebuješ mít takový dozor nad jeho polohou, rozhovory a zprávami, tak to asi zas tak velká láska z tvé strany nebude a měla bys to s ním důstojně ukončit. Nebo si myslíš že tohle je ve vztahu normální jev???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 13:08
@werajsik píše:
JJ určitě - ty a dítě… Tak ty zprávy dávej rodičům číst sama a nepotřebuješ žádnou aplikaci. Nebo v čem je problém? :nevim:
Spíš tě tipuju na superžárlivou stíhačku, co MUSÍ vědět o každém prdu svého partnera.
Nicméně, jestli mu tak málo důvěřuješ, že potřebuješ mít takový dozor nad jeho polohou, rozhovory a zprávami, tak to asi zas tak velká láska z tvé strany nebude a měla bys to s ním důstojně ukončit. Nebo si myslíš že tohle je ve vztahu normální jev???

Svým rodičům jsem hodně lhala, opravdu hodně, a absolutně mi nevěří, byla jsem závislá a vymyslela si různé historky, chci, aby mi začali věřit, a toho nedosáhnu jen tím, že jim ukážu zprávy, protože ty se dají smazat, já jim chci dokázat, že jsem se změnila, nejsem žádná stíhačka a ta aplikace je vážně pro MĚ.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat