Vztekání se u kojení

74
7.2.21 21:31

Ztekani u kojení

Ahojky maminky mám dotaz mám měsíční miminko a kojim plně ale tet začal bít problém každý večer před spaním se mi u prsou vzteká plive mi je je možné že tam to mléko není večer nebo že tam není dostatek moc prosím o pomoc jsem zoufalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
7.2.21 22:30

Třeba nechce. Nám se tohle začalo dít někdy po 3 měsíci. Tak jsem ji nenutila. Nechtěla, tak nechtěla tak jsem ji dala spát a počkala až se přihlásí. Ja odsavala jak dívá a to mléko tam zkrátka bylo. Jestli to na večer špatně teče nebo co. I tak mi prospivala nádherne.
Bohužel mi už jsme v takové fazy, že poslední krmení dávám odsáte mléko z láhve.
Tak když nechce, tak skus něco odstrikat nebo odsát. Zjistis jestli tam něco máš a podporis tím laktaci.Jste na začátku, hlavně buď v klidu..Ze začátku u mě byla laktace obrovská. Horší to je po tom 3 mesici :nevim: :pocitac: A zkoušíš popíjet horké nápoje před a při kojení? To má velkej vliv lépe to teče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 22:35

@KKikina no je to moje druhé a při prvním jsem nic neodstrikala a tak je to i tet pri prvním jsem kojila rok než mě pokousal ale tet spíš mám pocit že mám min vážím po kojení a vím kolik vypije ale je mi divný že celý den vytáhne kolem 120ml a večer jen 80 ml proto mám pocit jestli má večer dostatek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 22:42

Z toho si nic nedělej, že nic neodstrikas.Tak mu to hold stačí nebo už má prostě dost a nechce. Jestli ti v 1 měsíci pije 120 ml tak buď úplně v klidu.Me 4.5 měsíční 7.5 kg vypije Nejvice ráno 120 ml pak je to 80-100 víc nechce. a to večerní jsem ji začla dávat z láhve protože z prsa prostě nechtěla.80 ml je krásný co bych za to dala já :potlesk: I přitom málu co mi pije cca 600ml denně mi prospivala 1kilo měsíčně. takže klid…Jo a vážím taky. Ta váha je zlo!!! :,( :,( a na váze ti prospívá jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 22:46

@KKikina pribiva mi krásně tet ve středu jsme byli na kontrole a za čtrnáct dní mi přibral z 3570g na 4040g no nedělích čtrnáct dní spíš deset dní mrzí mě to vztekani že by mu nestačilo a chtěl by těch 120ml

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:00
@Mléko 111 píše:
@KKikina pribiva mi krásně tet ve středu jsme byli na kontrole a za čtrnáct dní mi přibral z 3570g na 4040g no nedělích čtrnáct dní spíš deset dní mrzí mě to vztekani že by mu nestačilo a chtěl by těch 120ml

Ty přírůstky jsou krásný. Myslim, že se moc stresujes já vím že se to lehce řekne. Ale když mě máma vyprávěla co dělali s náma když jsme se večer vztekali. Zavreli nás do pokoje a nechali urvat. :roll: :,(
Tak má dost a nechce.Pro mě jsi dobrá máma a prospívá ti krásné…to mimino věřím že si vezme kolik potrebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 23:03

@KKikina myslíš že 80 ml mu ztačí děkuji za podporu já se jen bojím že večer není tolik toho mléka je to vůbec možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:04

Třeba už nemá hlad a myslím že v 1 měsíci ti pije nadprůměrně já když kouknu do papíru kolik mi pila ta moje žížala tak to nebylo víc než 80 ml!! Jestli to jedeš podle tabulek a vychází ti taková dávka tak se tím neříd každý miminko není stejný…
Moje malá by měla pít 1litr mléka denně vzhledem ke své váze. pije mi 600 ml víc nechce tak ji nenutím. jinak začne brečet že nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:06
@KKikina píše:
Třeba už nemá hlad a myslím že v 1 měsíci ti pije nadprůměrně já když kouknu do papíru kolik mi pila ta moje žížala tak to nebylo víc než 80 ml!! Jestli to jedeš podle tabulek a vychází ti taková dávka tak se tím neříd každý miminko není stejný…
Moje malá by měla pít 1litr mléka denně vzhledem ke své váze. pije mi 600 ml víc nechce tak ji nenutím. jinak začne brečet že nechce…
@Mléko 111 píše:
@KKikina myslíš že 80 ml mu ztačí děkuji za podporu já se jen bojím že večer není tolik toho mléka je to vůbec možné

No neboj.Vem to tak že si dá 80 ml. Místo 120ml? A co by jsi dělala kdybys na tom byla jak mi že ti nechce už vůbec pít to posledni kojení. Nic prostě nic víš kolikrát jsme obreceli obě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 23:07

@KKikina já se řídím podle toho kolik by měl vypít mělo by to být kolem 100ml vím že mi pije nad průměr ale on mi v noci dobře spí a v noci ho nebudim tak si myslím že to někde dohnat musí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 23:10

@KKikina jo to chápu musí to být pro tebe náročné ale ti víš že to mléko tam máš protože odstrikas jenže já neodstrikam nic mám hodně velká prsa a laktační mi říkala že mám dlouhé mléčné žlázy že by to chtělo odsávačku od medeli tu elektrickou ale ta stojí 4000 a je to jen na chvíli nechce se mi za ní tolik peněz dávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:16

Já začínala s ruční díky ní jsem rozkojila.pak jsme koupili elektrickou Canpol babies ale je hrozně hlučná a " jestli už byli ty prsa zvyklí " tak stejně tou ruční odsaju víc. já mám taky celkem macky. před porodem E 95 teď ani nechci hádat :roll:
Ale četla jsem hodně zkušeností mámin a je to úplně normální že neodstrikaji nic.
Myslím že bys měla být opravdu v pohodě. Jste oba šikovný. a na 120ml je to šikovnej savec už teď :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:18

A já v noci taky nebudim… Spí mi 7-8 hodin v kuse každou noc… Právě kvůli tomu si myslím že mi to mléko ubývá tak trochu v noci by asi odběr měl být ale já prostě nevstanu já zamacknu budík :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
7.2.21 23:24

@KKikina já se bojím že tím že neodsaju tam to mléko není můžu se ještě zeptat když odsajete hodně máte tvrdší ta prsa já je mám měkké jestli je to normální já už si nepamatuji jak to bylo při prvním klukovi vím že ten mi bral až moc mléka tak jsem tohle nemusela řešit tam si bral 170 ml v šesti týdnech ale tohle mi přijde málo možná jak jsem byla zvyklá na jadlika tet má dva roky a má 20 kilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
7.2.21 23:29

Tak já je mela tvrdá v šestinedělí. Ted po té noci kdy není odběr, tak cítím po přejetí po prsu hrbolky… Z jednoho se dcera Nakoji a z druhého vytáhnu tak 120- 150 po té 7 hodinové pauze…jinak je mám celý den úplně meky!!!Ale mleko tam prostě je.Pro její dávky tam mléko prostě vždycky je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat