Ztráta čichu a chuti

323
23.5.21 09:24

Ztráta čichu a chuti

Ahoj, chci se zeptat, ztratila jsem čich a chuť, cítim třeba jen silnější vůni, třeba voňavku a kouř s cigarety. Občas pšíkám a smrkám, jinak moc rýmu nemam, teplotu jsem měla 37.4,myslíte, že je to covid? Jeden jsem prodělala už v lednu.Nebo se jedná třeba jen o nachlazení, či alergii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30936
23.5.21 09:36

Fakt si myslíš, že to někdo pozná od pohledu? Představ si, že ani doktor to nepozná jinak, než podle testu na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
23.5.21 09:39

Zítra už nebudeš cítit ani to, taky jsem to tak mela, když jsem dostala covid.
Objednej se na testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18117
23.5.21 09:44

@Tereza Z jak to můžeme vědět? Objednej se na testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
23.5.21 09:57

Čichové a chuťové změny jsou u covidu dost individuální. Mně třeba všechno smrdělo jako Savo, pak už mi tak jídlo i chutnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
23.5.21 10:22

A záleží hodně na tom, co si kdo na internetu myslí, oproti tomu, jak to opravdu je? Jestli to chceš vědět, zajdi si na test. Ale pokud jde o to, co si kdo myslí, tak já teda myslím že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9227
23.5.21 10:23

@Tereza Z bez na PCR test, bude to COVid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
23.5.21 10:24
@ugluk píše:
A záleží hodně na tom, co si kdo na internetu myslí, oproti tomu, jak to opravdu je? Jestli to chceš vědět, zajdi si na test. Ale pokud jde o to, co si kdo myslí, tak já teda myslím že jo.

Taky si myslím, že ho má.
Já jsem měla ztrátu čichu (totální), jinak v podstě nic. PCR test jsem měla pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
23.5.21 10:32

Stejny priznaky.. stejny termin co se lednoveho prodelani covidaka tyka.. ale u nikoho jsem nezazanamenal, ze by se to takhle zopakovalo :-( Masti na test a dej vedet jak dopadlo

Meli sme kolektivne 10 lidi, ztrata chut nekdo cich, jeden bohuzel uz neni mezi nami. Zvlastni je, ze jeste nez jsem dostal priznaky, tak sem dostal akorat syna k sobe (15).. prozil s nama domaci karantenu.. a 3 nasledujici testy mel OK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
23.5.21 10:40
@K2 8611 píše:
Taky si myslím, že ho má.
Já jsem měla ztrátu čichu (totální), jinak v podstě nic. PCR test jsem měla pozitivní.

No, já taky a test negativní :mrgreen: Ale za dva dny už pozitivní. Takže on ani test není stoprocentní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
23.5.21 11:29

Nemám čich už 4 roky. Můžou za to polypy v nose a prechozeny zánět nosohltanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
23.5.21 13:14
@ugluk píše:
No, já taky a test negativní :mrgreen: Ale za dva dny už pozitivní. Takže on ani test není stoprocentní.

Možná záleži na tom, kdy na ten test jdeš.
Já, kdybych nedostala nečekaný impluz, bych na test nešla, protože mě nenapadlo, že mi něco může být. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
23.5.21 13:31

Já mívám ztrátu chuti a čichu vždycky u silné rýmy, takže bych se podle toho řídit nemohla. Nedávno jsem byla nemocná a doktor mi s těmito příznaky dělal i PCR test a covid jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25206
23.5.21 19:14
@Travelerka píše:
Já mívám ztrátu chuti a čichu vždycky u silné rýmy, takže bych se podle toho řídit nemohla. Nedávno jsem byla nemocná a doktor mi s těmito příznaky dělal i PCR test a covid jsem neměla.

Jenze ona rymu nema, takze Covid je velmi pravdepodobne vysvetleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
23.5.21 19:18

@K2 8611 no, šla jsem poté, co už jsem pár dní ukázkově necítila a sdílela jsem domácnost s pozitivním, 9 dní od jeho testu. Ale holt i když testy nejsou stoprocentní, furt budou o dost přesnější než tipovačka na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat