Ztráta kartičky od VZP

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.12.21 13:54

Ztrata karticky od VZP

Nedopatřením se mi stalo, že jsem ztratila synovu karticku pojistovny. Je mu 5 let. Volala mi paní z VZP. Ze ji našli pri vycházce a že si pro ni můžu přijít. Nadavám si, že sem úplně blbá. Kdo ví kdo si mohl opsat synovo rodné číslo s mám strach, aby si na něj az mu bude 18 nebral nekdo pujcky. Porad me tu tim strasi známá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12839
6.12.21 13:58

Jakože si něko bude 13 let v šuplíků schovávat opsaný rodný číslo a pak rozbije prasátko jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28764
6.12.21 14:02

Ono k braní půjčky stačí rodné číslo? K tomu potřebuješ třeba i občanku ne? Navíc kdo by si schovával cizí Rč 13 let? Vis kolik lidí denně ztrácí i komplet doklady? Bych řekla, že jedině jak jde kartička pojišťovny zneužít je, ze si třeba nejaky cizinec bez pojištění dojde na tvé RČ k doktoru, ale to projde těžko u dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
6.12.21 14:09
@Anonymní píše:
Nedopatřením se mi stalo, že jsem ztratila synovu karticku pojistovny. Je mu 5 let. Volala mi paní z VZP. Ze ji našli pri vycházce a že si pro ni můžu přijít. Nadavám si, že sem úplně blbá. Kdo ví kdo si mohl opsat synovo rodné číslo s mám strach, aby si na něj az mu bude 18 nebral nekdo pujcky. Porad me tu tim strasi známá :,(

:roll: Prosím Tě, klídek… nikdo si na něj za třináct let fakt půjčky brát nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28204
6.12.21 14:23

Ne, na kartičku pojišťovny 5 letého dítěte to fakt nikdo půjčku nedá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
6.12.21 15:57
@Anonymní píše:
Nedopatřením se mi stalo, že jsem ztratila synovu karticku pojistovny. Je mu 5 let. Volala mi paní z VZP. Ze ji našli pri vycházce a že si pro ni můžu přijít. Nadavám si, že sem úplně blbá. Kdo ví kdo si mohl opsat synovo rodné číslo s mám strach, aby si na něj az mu bude 18 nebral nekdo pujcky. Porad me tu tim strasi známá :,(

Na kartičce není místo bydliště, takže tam nejsou ani všechny potřebné údaje pro uzavření smlouvy a dost pochybuji, že by si nějaký podvodník 13 let čekal na plnoletost syna, pokud by podvod spáchat chtěl… Takže bych se zase uklidnil, kartičku si vyzvedl a konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82528
6.12.21 16:50
@Anonymní píše:

A myslíš si, ze na vsechny lidi, kteří vlastní nejakou nemovitost si nekdo bere pujcky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat