Zůstat či ne

1155
21.2.16 14:05

zůstat či ne

Ahoj holky, ženy, maminky..
Chci se jen zeptat..odstěhovala jsem se několik km od svého rodného města a přítelem. S přítelem si rozumíme, jsme teď krátce zasnoubeni…poslední dobou si ale začínám stýskat po svém rodném městě. Příjde mi ale, že i když tam jezdím relativně často, lépe se tam cítím. Dokonce jsem si představovala, že kdybych tam bydlela s přítelem, bylo by to lepší…jenže přítel má tady dobrou práci a pochybuju, že by ji kvůli mě zahodil. Neřkám, že se mi v přítelově městě nelíbí, jistě, zvykám si, ale pořád mám ten pocit, že kdybychom spolu žili v mém rodném městě, cítila bych se lépe…:-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.2.16 14:12

Zůstala bych.

Každý jednou řeší takovou situaci. Já měla kdysi to stejné. Stěhování několik set km od mého domova. Trvalo mi cca 8 měsíců, než jsem si tam zvykla.
Kamarády jsem tam neměla žádné, prakticky do dnes vyloženě přátelé tady nemám. Ale jsem ráda, že mám přítele, užívám si každý okamžik kdy jsme spolu.

Jak dlouho bydlíš u přítele? Pokud má dobrou práci, tak bych ho opravdu nikam netahala.
Máš tam již nějakou práci? Ono pokud i ty budeš pracovat, tak tě asi tyhle nápady přejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
12125
21.2.16 14:15

On by se citil ve stejne nepohode jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
21.2.16 14:15

Taky to tak mám už rok a půl…ale u mě je to tak že mě tady drží práce co tu mám. Přítel je pořad pryč a já tady jsem sama. Neznam tady skoro nikoho, kamarády mám dost mimo a rodinu taky. Snažím se poznávat nový lidi ale zatím jsem jen narazila. Přítel mi i navrhoval stěhování tam k nám ale já nechci pustit práci a hledat někde jinde. :roll: zkus mu to třeba navrhnout a uvidis jestli by byl ochotný práci změnit.. Je lepší být nekde kde se člověk cítí dobře. Mě strašně chybí ty chvíle kdy jsem po škole, praci zašla jen tak na pokec. Vždycky tam někdo šel nebo se něco dělo. Tady nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12156
21.2.16 14:17

@xavierka kolik ti je? Máš práci? Studuješ? Spíš mi přijde, že se nudis… :nevim: píšeš několik km, což neni asi daleko. Zůstala bych a viděla časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 14:18

@zuzka131313 No jo, ale co kdyz by se tam zase dobre necitil pritel?
Dalsi otazka je, pokud by jeji pritel mel svuj byt/barak, tak asi tezko pujde bydlet nekam jinak, ac je to jeji rodne mesto/vesnice. Vzdyt to museli vse probirat, nez ona se rozhodla nastehovat k nemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
21.2.16 14:39

@xavierka je to jen pocit, protože to tam znáš. Stejně by se cítil tvůj, kdyby se přestěhoval za Tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
21.2.16 15:13

@AméliezMontmartru to určite. Ale myslím že chlapy změny tolik neřeší. Nebo spíš se s nima lip zzjivaji. Podle mě by mu měla svoje pocity říct a pak uvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
21.2.16 15:29

No právě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
21.2.16 15:31

Žiji tady rok..jela jsem prost ráda, že budeme konečně spolu. Práci jsem tu měla ale bohužel už budu měsíc na ÚP neprodloužili mi smlouvu…Ale aktivně si práci hledám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
21.2.16 15:41

@xavierka nedavala bych to a chtěla bych zpet za kazdou cenu ono to jak se cítíš, tak se projevi casem i na vasem vztahu to pretvarovani a trapeni se je jen otázka casu ;)

• Citovat
  • Upravit
738
21.2.16 15:51

Ja bych to taky nevzdavala @xavierka Rekni si co je pro tebe ted prednejsi - mit pritele, ktery ma stabilni praci a tedy i prijem a souziti s nim nebo byt blizko u sve rodiny/pratel? Dala bych tomu cas a zkusila si v danem miste praci najit nebo se s nekym seznamit, najit si kamaradku? Odpoutat pozornost od stesku a jit si zacvicit, vazit si pritele, ktery pracuje… Samozrejme sverit se mu muzes ale citlive abys ho zbytecne nestresovala :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.16 18:44

@zuzka131313 Já třeba vím, že ten můj by se nestěhoval, právě z důvodu baráku, zažila jsem. :) A další faktor byla práce. Oba jsme bez práce být nemohli.

@xavierka Ono to asi bude tím, že víš, že budeš na ÚP, kdybys měla jistou práci, tak tím neužíráš. Opravdu to znám.
Já kdysi na přítele naléhala, a vzniklo z toho to, že jsme náš vztah pak táhli několik měsíců na dálku a to přes 300 km.. takže jsme se vídali jen víkendy a to jen v případě, že jsme měli volno oba. Protože já jak jsem se vrátila domů, k rodičům tak jsem si našla práci v obchodě, abych měla aspon nějaké peníze, takže jsem dělala i víkendy a občas se stalo, že jsme se neviděli měsíc. Bylo to peklo. Nechal mě přítel si to vyžrat půl roku… pak jsem mu řekla, že jestli se můžu zase odstěhovat k němu, a bylo i na něm vidět, že je rád, a práci v obchodě jsem si našla i tam, sice prostě mimo můj obor, ale aspoň nějaká práce… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
22.2.16 06:44

To máte pravdu, to že nemám práci mne ubíjí a užírá. Cítím se tady o to více sama. A jako na potvoru se jeví práce spíše v místě trvalého bydliště než tady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama