Přítel chce druhé dítě

Anonymní
20.2.16 16:35

Pritel chce druhe dite

Nejak se s pritelem rozchazime v nazoru o poctu deti.Me bohate staci jedno a dalsi nechci.Byly jsme domluveni, ze budeme mit dve, ale ja uz nechci. Pritel se porad pta, kdy budeme mit druhe dite. Rikam ze mozna casem, ale ze spis uz nebude. Treba az bude prcek vetsi, tak po druhem zatouzim.Kdo vi. Stve me to, ze na me chodi s recma od znamych a kamosu. Reci typu, ze jedinacek bude sam a bude rozmazleny.To ale neberu jako duvod plodit dalsi deti.On by klidne i tri. Posledni dobou nas tato odlisnost nejak odcizila. A cim casteji dalsi dite zmini, tim sem podrazdenejsi. On zas urazeny, jelikoz 2 jeho kamosi cekaji treti a popichuji ho.Mam obavy aby nas to nezasahlo nejak moc. Vydrzi o tom nemluvit max 2 tydny. Anonymne prosim.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19105
20.2.16 16:37

A co chceš slyšet? To si musíte vyřešit vy dva…Pokud jste byli na něčem domluvení a teď couváš, tak se nediv, že naléhá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.2.16 16:39

No, porušila jsi dohodu, byli jste domluveni na dvou dětech a ty najednou otočíš na jedno. A on to druhé chce, zasáhnout vás to mže pěkně. Opačně, kdy ženská chce a chlap ne to často ústí ve výměnu partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.16 16:42

Tak za bezdetna mi prislo snadne mit deti.Ted mame jedno a uz vim, ze to neni tak snadne pecovat o dite. Navic chlap moc svuj zivot menit nemusi. On nevstaval a nekojil a podobne.Sem rada, ze se uz konecne vyspim.

• Nahlásit
  • Citovat
6207
20.2.16 16:43

Přítel chce druhé dítě a jen kvůli tomu, že ty ho nechceš, ho chtít nepřestane, to po něm ani nemůžeš chtít. Musíte to vyřešit spolu doma, musíš ale i ty zapracovat na tom, proč druhé nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.16 16:49

Rikam mu porad dokola proc druhe nechci.At uz financni duvody, tak moje pohodlnost.Taky nememe zrovna nejhodnejsi dite. Nespi celou noc od mimina jako deti kamaradek.Ted na nejake obdobi vzteka ni a breceni. Takze mi fakt staci jedno.Kdyz si predstavim 2 rvouci a vzdorujici deti, je mi nevolno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.16 16:51

Omlouvam se za chyby.Dite mi chce vzit mobil.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
20.2.16 16:53

A kolik je diteti?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.16 16:59

Prcek ma 2 roky.Je to mamanek, takze fakt si neumim predstavit mi zas bricho. Donedavna sem kojila. Navic uz vim kolik treba stoji jen viroza ditete.Dite je drahy spas. Financne jsme na tom dobre celkem, ale ja chci taky mit i svuj prostor.Ted treba neresim nic jineho, nez co uvarit a aby se prcek nepocural, ale sel na nocnik. Ubiji me ten stereotyp.Chci si jit odpocinout do prace.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.16 17:00

Navic veskere domaci prace jsou na me.Az pujdu do prace, zase se budem stridat s nakupam, varenim. Nebavime byt domaci putkou.

• Nahlásit
  • Citovat
49236
20.2.16 17:01
@Anonymní píše:
Nejak se s pritelem rozchazime v nazoru o poctu deti.Me bohate staci jedno a dalsi nechci.Byly jsme domluveni, ze budeme mit dve, ale ja uz nechci. Pritel se porad pta, kdy budeme mit druhe dite. Rikam ze mozna casem, ale ze spis uz nebude. Treba az bude prcek vetsi, tak po druhem zatouzim.Kdo vi. Stve me to, ze na me chodi s recma od znamych a kamosu. Reci typu, ze jedinacek bude sam a bude rozmazleny.To ale neberu jako duvod plodit dalsi deti.On by klidne i tri. Posledni dobou nas tato odlisnost nejak odcizila. A cim casteji dalsi dite zmini, tim sem podrazdenejsi. On zas urazeny, jelikoz 2 jeho kamosi cekaji treti a popichuji ho.Mam obavy aby nas to nezasahlo nejak moc. Vydrzi o tom nemluvit max 2 tydny. Anonymne prosim.
:think: kolik má dítko? :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
20.2.16 17:03

A to on to druhé dítě potřebuje hned? Zase je třeba pochopit, že každá ženská nezvládne mít děti takhle brzo po sobě. Já bych se snažila domluvit spíš na dobu pozdější. Jinak ale jestli to radikálně odmítáš i do budoucna, tak těžko radit no. Pro něj to taky není lehký.

• Nahlásit
  • Citovat
2096
20.2.16 17:04

Tak mu navrhni, že po mateřské pujde na rodičovskou on a ty pujdeš to práce. Vydržíš těhotenství a pul roku a pak je to puťkování na něm :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71918
20.2.16 17:05

Jednoduché, ať jde s druhým na rodičovskou on…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.16 17:09

Rekla jsem ze druhe nezamitam, ale ze chci aspon na 2 roky do prace.Do prace jdu za rok. Takze za 3 roky dejme tomu bychom mohly byt uz ctyri.To ale malemu uz bude 5 a to je pry velky vekovy rozdil…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama