Mor jménem internet v mobilu

19.2.16 17:11

Mor jménem internet v mobilu

Ahoj, dobrý den :mavam:
s přítelem jsme spolu přes 2 roky, stejně dlouho spolu bydlíme. Věc, která mě absolutně úplně nejvíc vytáčí, je kolik času dokáže prosedět v telefonem a,,prouzdáním,, pro internetu.
Vůbec si sem mnou nepovídá, přijde s práce lehne si na gauč a okamžitě bere mobil.
Jsme spolu v kině, na večeři, nebo jen koukáme na film, jdeme večer spát, pří každé příležitosti mám mobil v ruce. :pocitac:
Jsem z toho úplně zoufalá, nedokážeme spolu normálně komunikovat. Pomalu, ale jistě
nám to ničí vztah. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
19.2.16 17:18

Za to ale nemůže mobil ani internet v něm, ale chlap… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
19.2.16 17:20

Neustale ho vyrusuj tim, ze mu budes volat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
19.2.16 17:23

Nuda ve vztahu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21868
19.2.16 17:24

Prouzdani? co to je??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 17:24

To už jsem zkoušla :mrgreen: myslela jsem to jako srandu…bohužel nepochopen :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21868
19.2.16 17:25

Jsme doma 2 takovi, zavislaci ;-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 17:25
@Mango_Lassi píše:

omlouvám se za překlep = brouzdaním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
19.2.16 17:26
@Mango_Lassi píše:

Slečna myslela brouzdání :-)

• Nahlásit
  • Citovat
19.2.16 17:28
@Mango_Lassi píše:
Jsme doma 2 takovi, zavislaci ;-))

je to hrozné, není to jenom problém u nás, ale příklad sejdeme se celá rodina cca 12 lidí v neděli na oběd a všichni vytáhnou hned mobily, místo povídaní sedí na internetu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123

Asi by to chtělo si o tom promluvit, že nechceš, aby jen seděl u telefonu. Mě se přítel ptal i jestli by mi nevadilo, kdyby hrál jednu hru a v případě kolik hodin denně. Myslím, že je to vše o komunikaci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1348

Já bych řekla, že dneska už je to čím dál běžnější. Taky mě s tím doma manžel pěkně štve. Takže když už jsem jo vytočená, tak má „zákaz“ a třeba celý víkend nevezme mobil do ruky. Ono je to jak droga!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21868
19.2.16 17:29
@Creepela píše:
je to hrozné, není to jenom problém u nás, ale příklad sejdeme se celá rodina cca 12 lidí v neděli na oběd a všichni vytáhnou hned mobily, místo povídaní sedí na internetu :roll:

nojono. Moderni doba ;-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7586
19.2.16 17:29
@Creepela píše:
je to hrozné, není to jenom problém u nás, ale příklad sejdeme se celá rodina cca 12 lidí v neděli na oběd a všichni vytáhnou hned mobily, místo povídaní sedí na internetu :roll:
:poblion:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 17:31
@janusska píše:
Já bych řekla, že dneska už je to čím dál běžnější. Taky mě s tím doma manžel pěkně štve. Takže když už jsem jo vytočená, tak má „zákaz“ a třeba celý víkend nevezme mobil do ruky. Ono je to jak droga!

přesně tak, je to neskutečný mrhání volného času. Když už mi vážně rupnou nervy,
tak to vydrží tak den maximálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama