Zvětšení prsou před těhotenstvím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
shemaine
Nováček 1 příspěvek 24.10.18 10:03
Zvětšení prsou před těhotenstvím

Dobrý den, uvažuji o zvětšení prsou, které by mělo proběhnout ještě letos. Stále však váhám, jestli je to vhodné před otěhotněním. Děti plánujeme tak cca do 2 let. Po jak dlouhé době od operace je ideální otěhotnět? Pokud je to např. po 1 roce, jsou reálné nějaké problémy? Děkuji

Reakce:
rozand
Závislačka 4062 příspěvků 24.10.18 10:07

A neni to zbytecny, kdyz ti je tehotenstvi uplne zmeni? 8o

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 24.10.18 10:17

Já bych počkala po dětech, je taky možné že se ti prsa při kojení zvětší samy od sebe, nebo naopak tě ty nový prsa změny v těhotenství úplně zničí :nevim:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 24.10.18 10:19

určitě bych počkala po dětech..těhotenství tělo změní i prsa..co když přibereš hodně, pak budeš hodně hubnout a prsa dostanou zápřah..taky kvuli kojení a tak.. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 24.10.18 10:22

Kamarádka si nechala udělat prsa a dva roky na to otěhotněla. Kojila chvíli a stejne pak musela na napravnou operaci. Byt tebou počkám, není to levná sranda a pěkně to bolí, tak proč to pak pripadne podstupovat znovu. Navíc mne třeba po kojení prsa zůstala větší, tak třeba te to úplně mine

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 14:49

@shemaine Já jsem byla na zvětšení dva roky po porodu prvního dítěte, předtím prsa malá, při kojení to bylo lepší, takovej přijatelnej stav, ale po ukončení kojení mi nezůstalo nic.
Půl roku po operaci jsem otěhotněla podruhé, žádný problém doposud není, jen teď jsou prsa v těhotenství konečně tak akorát :D

Operaci jsem chtěla vždycky a nechtěla jsem po prvním dítěti čekat další roky, než znovu otěhotním, porodím, dokojím, pak odstup po kojení… takže jsem do toho šla mezi dětmi a nelituju. Spíš lituju, že jsem do toho nešla už dávno :mrgreen: když se podívám zpětně na fotky po kojení, tak tomu ani nemůžu uvěřit :oops:

Jinak je pravda, že někomu prsa těhotenstvím narostou a zůstanou, někomu se vrátí do původní formy, někomu zůstanou vytahaný velký. Mně z vlastní zkušenosti úplně odešly, takže nebylo co řešit :cert:

Šťastnou ruku při rozhodování :kytka:

Lena53
Nováček 7 příspěvků 25.12.18 20:21
Augmentace prsou

Ahojky, holky. Přemýšlím o augmentaci prsou, ale netuším, zda má nějaká z vás zkušenosti s augmentací vlastním tukem či augm. implantáty, myslím z pohledu která z variant je lepší, samozřejmě se bude lišit kvalitou a cenou nejspíše, ale nikde nemohu tyto informace dohledat :( . Můj problém je, že mám prsa velikosti 75B, ne tedy malá, ale uvažuji ještě nad většími a hlavně pevnějšími!:blush: Dala bych ráda věděla, zda hrozí v případě, že nemám ještě dítě, to, že se mi kojením může zhoršit kvalita prsou. Já osobně si to nemyslím, ale tu zkušenost nemám, tak nemohu říci :-/ .

Předem Vám všem děkuji moc za zpětnou vazbu a za názor :srdce:

Leo44
Kecalka 124 příspěvků 25.12.18 21:07
@Lena53 píše:
Ahojky, holky. Přemýšlím o augmentaci prsou, ale netuším, zda má nějaká z vás zkušenosti s augmentací vlastním tukem či augm. implantáty, myslím z pohledu která z variant je lepší, samozřejmě se bude lišit kvalitou a cenou nejspíše, ale nikde nemohu tyto informace dohledat :( . Můj problém je, že mám prsa velikosti 75B, ne tedy malá, ale uvažuji ještě nad většími a hlavně pevnějšími!:blush: Dala bych ráda věděla, zda hrozí v případě, že nemám ještě dítě, to, že se mi kojením může zhoršit kvalita prsou. Já osobně si to nemyslím, ale tu zkušenost nemám, tak nemohu říci :-/ .Předem Vám všem děkuji moc za zpětnou vazbu a za názor :srdce:

Teda já mít 75/B klidně i A tak si pískam. Moje C / usaky po těhotenství des bez… Už se těším, až uplyne přesně rok a já půjdu na zmenšení…
Holka buď ráda za to co máš a být tebou řeším to, až po těhotenství. Může se stát, že si je necháš zvětšit a po těhotenství se už na ně nebudeš chtít koukat, málo komu zůstanou krásná pevná prsa po kojení…

rozand
Závislačka 4062 příspěvků 25.12.18 21:19

@Lena53 Samozrejme, ze ti kojeni (ale i tehotenstvi) zmeni prsa. Mam je tezsi, vetsi a tim vic dole napriklad…

Lena53
Nováček 7 příspěvků 26.12.18 11:39
Zvetseni prsou

Děkuji za názor, holky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >