Zvětšení prsou před těhotenstvím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shemaine
Nováček 1 příspěvek 24.10.18 10:03
Zvětšení prsou před těhotenstvím

Dobrý den, uvažuji o zvětšení prsou, které by mělo proběhnout ještě letos. Stále však váhám, jestli je to vhodné před otěhotněním. Děti plánujeme tak cca do 2 let. Po jak dlouhé době od operace je ideální otěhotnět? Pokud je to např. po 1 roce, jsou reálné nějaké problémy? Děkuji

Reakce:

rozand
Závislačka 3142 příspěvků 24.10.18 10:07

A neni to zbytecny, kdyz ti je tehotenstvi uplne zmeni? 8o

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5597 příspěvků 24.10.18 10:17

Já bych počkala po dětech, je taky možné že se ti prsa při kojení zvětší samy od sebe, nebo naopak tě ty nový prsa změny v těhotenství úplně zničí :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 24.10.18 10:19

určitě bych počkala po dětech..těhotenství tělo změní i prsa..co když přibereš hodně, pak budeš hodně hubnout a prsa dostanou zápřah..taky kvuli kojení a tak.. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 24.10.18 10:22

Kamarádka si nechala udělat prsa a dva roky na to otěhotněla. Kojila chvíli a stejne pak musela na napravnou operaci. Byt tebou počkám, není to levná sranda a pěkně to bolí, tak proč to pak pripadne podstupovat znovu. Navíc mne třeba po kojení prsa zůstala větší, tak třeba te to úplně mine

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 14:49

@shemaine Já jsem byla na zvětšení dva roky po porodu prvního dítěte, předtím prsa malá, při kojení to bylo lepší, takovej přijatelnej stav, ale po ukončení kojení mi nezůstalo nic.
Půl roku po operaci jsem otěhotněla podruhé, žádný problém doposud není, jen teď jsou prsa v těhotenství konečně tak akorát :D

Operaci jsem chtěla vždycky a nechtěla jsem po prvním dítěti čekat další roky, než znovu otěhotním, porodím, dokojím, pak odstup po kojení… takže jsem do toho šla mezi dětmi a nelituju. Spíš lituju, že jsem do toho nešla už dávno :mrgreen: když se podívám zpětně na fotky po kojení, tak tomu ani nemůžu uvěřit :oops:

Jinak je pravda, že někomu prsa těhotenstvím narostou a zůstanou, někomu se vrátí do původní formy, někomu zůstanou vytahaný velký. Mně z vlastní zkušenosti úplně odešly, takže nebylo co řešit :cert:

Šťastnou ruku při rozhodování :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >