Problém s tchýní - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 22:29
Problem s tchyni prosim o radu

Dobry den, mam takovy dotaz jestli mate zkusenost.
Nasla sem si skveleho muze rozumime si vse ale casto se dohadujem o jeho mamince. Bydlime v jednom baraku a zacalo to tim, kdyz jsme si zaridili byt do vseho mi mluvila jak a co koupit jak ho vybavit dokonce kdyz sem nesouhlasila tak to koupila a proste dala. Ze zacatku sem to hazela za hlavu rikala sem si je to jen byt. Pak prislo tehotenstvi a to uz byl problem stale me kontrolovala kam chodim kdy se vracim kde sem byla at se setrim. Kdyz se nam narodila mala tak hodne plakala a zase porad me kontrolovala dokonce i tchan treba malou vzali na prochazku a nevratili ji na smluveny cas nebo mi nadavali ze kdyz malou krmim kazdy 3h tak sem jak mama co ma dite narizeny jak pocitac. Nebo kdyz plakala byl ji tyden prisel tchan a vyrval mi ji z ruky pomalu ze si ji utisi sam. Ted kdyz je vetsi rostou zoubky hodne zas plaka porad chodi jestli ji nemlatim ( vzivote bych ji neublizila je pro me vsim) nebo snad schvalne nehazu na zem takze sou tu i 2× dene ted kdyz 3 dny ji nevideli je to katastrofa a hned tukaj at ji jim dam. Nebo mi kecaj do vychovy a co smim a nesmim delat jak mam krmit jak chovat kazdy den neco uz mi s toho zacina hrabat nevim kudy kam pritel stoji za rodici nevycitam mu to mama je mama! Ale rada bych trochu soukromi a vic duvery a nevim kudy kam. Nemate taky nektera neco podobneho jak ste to resila? Rodice nemaj pratele nikoho sou sami zvirata nemaj radi abychom jim dali treba pejska. A tchyne je sva nikam nejezdi ani ven nechodi nic. Sou uply jen na tom co delam.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
0___Lenka___0
Stálice 70 příspěvků 23.10.18 22:32

:zed: :zed: :zed: odstěhovat :hug:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 23.10.18 22:35

Nebo aspon poradny zamek na dvere.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 22:38

Zamykam dnes mala zas vyvadela hmed tuka a dobejvala se co se tu deje. Odstehovala bych se ale mame uplne novy rekonstrulovany byt vse delany na miru a je mi to lito opustit. Po dobrym sem to zkousela ale nic dokonce maly zacli rikat narazky na me. Je mala jeste nerozumi je ji 7 mesicu ale bojim se co prijde az bude vetsi. Uz sem s ty situace zoufala

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 23.10.18 22:43

8o to jako fakt je nekdo ochotny v tomhle zit? Nechapu. Ja bych nikdy do spolecneho souziti nesla ani s vlastnima rodicema. Varovny signal uz melo byt pro vas to s tim zarizovanim bytu. Pritel stoji za rodicema 8o . Uzasne, co jste si nechala a nechavate libit to mate. Jina ucinna rada, nez odstehovat se neni. Mene ucinne muze byt promluva jak s muzem tak s tchanovci, nastaveni pravidel, zamek na dvere.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 22:49

My si zadili byt a hned jsem prisla do jineho stavu bylo to planovane. S rodici uz sem mluvila dokonce sem se pohadala ale oni delaj jako by nic se nestalo jedou podle sveho. Pritel at to neresim ze je to jejich vnouce tchan kdyz se dozvedel o maly rekl ze me nebere a ze si predstavoval pro sveho syna lepsi. Vse zatim trpim ale uvnitr se to ve me vari. Vadi mi to hrozne nechci delat zle ale jak vidim po dobrym to nepujde. Dokomce kdyz slysi ze jdem ven vzdy vylsze a pul hodiny zdrzuje a dava rady jak ji oblekat co se ji libi nekdy kdyz se ji to nelibi hned mi to najevo sem mlada maminka je mi 24 let tak jeszli to neni tim?

terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 23.10.18 22:51

Twl další :zed: tak hlavně se všechny přistěhujte ke tchanovcum, vražte do toho všechny prachy a pak se strašně divte, že to nefunguje. Co sis jako myslela?

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 23.10.18 22:52

Odstěhovala bych se, klidně do pronájmu, klid má pro mě větší cenu než bydlení. Časem ten vztah nebude dělat dobrotu. Navíc mi přide že tě tchýně nevěří, když ti tam běhá jestli neubližuješ dceři a trhají ti jí z náručí :nevim:

0___Lenka___0
Stálice 70 příspěvků 23.10.18 22:54
@Anonymní píše:
My si zadili byt a hned jsem prisla do jineho stavu bylo to planovane. S rodici uz sem mluvila dokonce sem se pohadala ale oni delaj jako by nic se nestalo jedou podle sveho. Pritel at to neresim ze je to jejich vnouce tchan kdyz se dozvedel o maly rekl ze me nebere a ze si predstavoval pro sveho syna lepsi. Vse zatim trpim ale uvnitr se to ve me vari. Vadi mi to hrozne nechci delat zle ale jak vidim po dobrym to nepujde. Dokomce kdyz slysi ze jdem ven vzdy vylsze a pul hodiny zdrzuje a dava rady jak ji oblekat co se ji libi nekdy kdyz se ji to nelibi hned mi to najevo sem mlada maminka je mi 24 let tak jeszli to neni tim?

Zas tak mladá nejsi, aby ses nedokázala postarat o svoje dítě. Spíš mi přijdeš moc hodná a to je někdy na škodu. Byla bych k nim slušná, ale rázná a nekompromisní. Tvoje dítě, tvoje rodina, tvůj život, tvoje pravidla. Nazdar bazar.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 22:56

Myslela sem, ze budou trochu tolerantni a normalni? Ze mi nebudou do vseho mluvit? Pardon ale kdyz hledate bydleni a bohuzel dnes je to s pronajmama jak to je, je to tezke navic my nebydlime primo u nich sme v byte naproti nim oni sou v pronajmu my tez ale za par korun! Vedet, ze jsou takovy vzivote bych nesouhlasila odstehovala bych se rada ale nikde nic neni a kdyz tak za silene penize. A kdyz sw vam nelibi ze pisu o rodu ohledne tchyne tak to nekomentujte. Ptam se jestli nekdo ma zkusenost a jak to resil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 22:58
@0___Lenka___0 píše:
Zas tak mladá nejsi, aby ses nedokázala postarat o svoje dítě. Spíš mi přijdeš moc hodná a to je někdy na škodu. Byla bych k nim slušná, ale rázná a nekompromisní. Tvoje dítě, tvoje rodina, tvůj život, tvoje pravidla. Nazdar bazar.

Ano sem nekonfliktni nemam rada spory a mam uctu ke starsim coz je asi muj problem nechci aby stratili sve vnouce tim, ze se zhadame ale budu tedy muset jim durazne rict, ze dal to nejde spis anych vzala odvahu a rekla jim do oci vklidu jak se veci maji

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 23.10.18 22:59

Nerekla bych mladim, ale vypada to, ze jste povahove dobre manipulovatelny clovek, neumite se ozvat a kazdy s vama muze orat jak chce, tchanovci toho pekne vyuzivaji. Tchyne se mi taky pokousela radit, co a jak bych mela delat a prvni dceru jsem mela ve 23, vzdy jsem slusne vysvetlila ze ne, ja to delam tak a proc to delam tak a tvrde si stala za svym, casto byla urazena, ale je to moje dite a moje vychova, ted je mi 26, dcery uz mam dve a uz nic nezkousi, ale ja i celkem omezila navstevy, kdyz byla hodne protivna nebo po tom co 5ti mesicni dcerce se snazila nacpat cokoladovou trubicku do pusy, jen co jsem zasla za roh na wc.
Bud ozelite hezke nove bydleni nebo vlastni svobodu, klid a soukromi.

0___Lenka___0
Stálice 70 příspěvků 23.10.18 22:59
@Anonymní píše:
Myslela sem, ze budou trochu tolerantni a normalni? Ze mi nebudou do vseho mluvit? Pardon ale kdyz hledate bydleni a bohuzel dnes je to s pronajmama jak to je, je to tezke navic my nebydlime primo u nich sme v byte naproti nim oni sou v pronajmu my tez ale za par korun! Vedet, ze jsou takovy vzivote bych nesouhlasila odstehovala bych se rada ale nikde nic neni a kdyz tak za silene penize. A kdyz sw vam nelibi ze pisu o rodu ohledne tchyne tak to nekomentujte. Ptam se jestli nekdo ma zkusenost a jak to resil.

Klid, vždycky se najde někdo kdo si musí rejpnout, protože je dokonalej a nedělá chyby. Prostě je ignoruj stejně jako tchýni, až ti bude příště bušit na dveře ;)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 23.10.18 23:01

Vyřešit se to dá jedině odstěhováním a to nechceš :nevim: Jako pardon, mě mí tchánovci taky nesnáší, nejsem jim pro synáčka dost dobrá, ale proto si taky udržuju bezpečný odstup. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 23:01
@Kriss Tina píše:
Odstěhovala bych se, klidně do pronájmu, klid má pro mě větší cenu než bydlení. Časem ten vztah nebude dělat dobrotu. Navíc mi přide že tě tchýně nevěří, když ti tam běhá jestli neubližuješ dceři a trhají ti jí z náručí :nevim:

ano neveri pry ji spadl syn na zem a boji se aby se to nestalo i nam ale ja na ni davam pozor. Prijde mi, ze by si ji nejradeji vzali a vychovali oni. Podle nich totiz je to tak, ze sou nejlepsi a vse co delaj ostatni je spatne. Spatne peru zehlim varim uklizim i to, ze s dcerou chodim ven je spatne pry mame byt doma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >