Mudr. Jiří Havránek
Specializace:
Pediatr
Pracoviště:
Nemocnice Slaný
Dobrý den, moc prosím o zodpovězení mého dotazu. Dnes jsem s dcerou byla u Dr. a má začínající angínu, dostala tedy antibiotika Ospen co 8 hodin, antibiotika má brát 10 dní, tudíž do 20.6. Nicméně, chci se zeptat.. dcera má 18.6. vystoupení ve školce, je předškolák a je to jejich úplně první a poslední vystoupení ve školce a tak nechci, aby o něj přišla??? Může se vystoupení zúčastnít, i když antibiotika bude brát ještě následující dva dny po vystoupení? Samozřejmě jen, pokud už by byla úplně v pořádku.
Předem děkuji za odpověď.
Hrabovská A.