Antibiotika

10.06.22

Dobrý den, moc prosím o zodpovězení mého dotazu. Dnes jsem s dcerou byla u Dr. a má začínající angínu, dostala tedy antibiotika Ospen co 8 hodin, antibiotika má brát 10 dní, tudíž do 20.6. Nicméně, chci se zeptat.. dcera má 18.6. vystoupení ve školce, je předškolák a je to jejich úplně první a poslední vystoupení ve školce a tak nechci, aby o něj přišla??? Může se vystoupení zúčastnít, i když antibiotika bude brát ještě následující dva dny po vystoupení? Samozřejmě jen, pokud už by byla úplně v pořádku.

Předem děkuji za odpověď.
Hrabovská A.

MUDr.Jiří Havránek
27.06.22

Omlouvám se byl jsem na neschopence

JH

MUDr. Jiří Havránek

Podívejte se na stránky Nemocnice Slaný »

V poradně odpovídá

Mudr. Jiří Havránek

Specializace: Pediatr
Pracoviště: Nemocnice Slaný

Další otázky z poradny

Pamykon - dobírání 7 dní Natrixi Přijato: 09.06.22 Zdpovězeno: 27.06.22 Odpovídá: MUDr.Jiří Havránek
Opakovane podavani ocnich kapek do nosu Martina Kam Přijato: 08.06.22 Zdpovězeno: 27.06.22 Odpovídá: MUDr.Jiří Havránek
Předávkování ATB PrdlaR Přijato: 08.06.22 Zdpovězeno: 27.06.22 Odpovídá: MUDr.Jiří Havránek
barevné vidění a bolest hrudníku při skákání lucypaja Přijato: 07.06.22 Zdpovězeno: 27.06.22 Odpovídá: MUDr.Jiří Havránek
Trávení u kojence Scamp Přijato: 27.05.22 Zdpovězeno: 01.06.22 Odpovídá: MUDr.Jiří Havránek