Besafe izi combi pro osmiměsíčního kojence

27.01.13

Dobrý den,

synovi je osm měsíců, zatím ještě nesedí a dlouho ještě nebude. Už nyní má devět kilo. Autosedačku vajíčko máme do desíti kilogramů a už za chvilku mu bude z ní vykukovat i hlava. Starší syn (dva a tři čtvrtě roku, 14,5 kg) má Besafe izi combi. Je možné dát mladšího syna už teď do Besafe (je určitě bezpečnější než vajíčko na pásy)? Staršímu bychom koupili Cybex pallas 2 fix (9-36 kg).

Děkuji.

Štěpán Rybníček
30.01.13

Dobrý den,
ano, je možné již dát mladšího syna do sedačky Besafe IZI Combi do protisměru. U staršího bych možná ale počkal než dovrší 15 kg a pak místo 9-36 bych zvolil rovnou sedačku 15-36 kg.

Štěpán Rybníček
autosedacky@sez­nam.cz
http://www.autosedacky.estranky.cz/

V poradně odpovídá

Štěpán Rybníček

Specializace: odborník na dětské autosedačky
Pracoviště: autosedačky

Další otázky z poradny

Autosedačka 9-18 kg na předním sedadle Hana Mohrová Přijato: 25.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Autosedačka bez i s použitím isofixu M-arta K. Přijato: 23.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Recaro, nebo Romer? Kakamisek Přijato: 23.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Cybex Solution, nebo Storchenmuhle My-Seat? kaďaska Přijato: 22.01.13 Zdpovězeno: 23.01.13 Odpovídá: Štěpán Rybníček
Upevnění platformy u Jané isofix 2012 lenulkak Přijato: 22.01.13 Zdpovězeno: 23.01.13 Odpovídá: Štěpán Rybníček