Bolest břicha a silné krvácení po císařském řezu

02.10.12

Dobrý den,

jsem sedm měsíců po císařském řezu. Svého syna plně kojím a víc jak tři měsíce mě silně bolí břicho v oblasti jizvy. Jsou to silné bolesti, kolikrát takové, že pomalu nemůžu chodit. Do toho mi začalo silné krvácení, které bych spíše přirovnala ke krvácení, jaké jsem měla po porodu.

Svého lékaře jsem navštívila a ten mi řekl, že není možné, aby mě břicho bolelo v oblasti jizvy a že prý to krvácení nic není, že je normální trochu špinit. Jenže bolesti mi stále přetrvávají a krvácení je čím dál tím silnější.

Děkuji za odpověď

MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
08.10.12

Doporučuji vyšetření včetně ultrazvukového a posouzení nálezu. V případě trvalých potíží bez jednoznačné příčiny lze zvážit i operační vyšetření - hysteroskopii a laparoskopii ke přímé optické kontrole uvnitř dělohy a v dutině břišní.

MUDr. Mária Procházková

www.nemocnicemelnik.cz/…cke-oddeleni

Další otázky z poradny

Cystická adenomatoidní malformace plic jaja1984 Přijato: 01.10.12 Zdpovězeno: 08.10.12 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Čípek po cerkláži Tar Přijato: 27.09.12 Zdpovězeno: 30.09.12 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Triregol a přípravek Agnucaston případně Mastodynon Klaudie Přijato: 26.09.12 Zdpovězeno: 30.09.12 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Mirena při pokleslém pánevním dnu Klauna Přijato: 23.09.12 Zdpovězeno: 24.09.12 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Hematom na placentě a jízda autem Chelsa Přijato: 19.09.12 Zdpovězeno: 24.09.12 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH