Bolest břicha a silné krvácení po císařském řezu
02.10.12
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
08.10.12
Doporučuji vyšetření včetně ultrazvukového a posouzení nálezu. V případě trvalých potíží bez jednoznačné příčiny lze zvážit i operační vyšetření - hysteroskopii a laparoskopii ke přímé optické kontrole uvnitř dělohy a v dutině břišní.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Cystická adenomatoidní malformace plic | jaja1984 | Přijato: 01.10.12 | Zdpovězeno: 08.10.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Čípek po cerkláži | Tar | Přijato: 27.09.12 | Zdpovězeno: 30.09.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Triregol a přípravek Agnucaston případně Mastodynon | Klaudie | Přijato: 26.09.12 | Zdpovězeno: 30.09.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Mirena při pokleslém pánevním dnu | Klauna | Přijato: 23.09.12 | Zdpovězeno: 24.09.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Hematom na placentě a jízda autem | Chelsa | Přijato: 19.09.12 | Zdpovězeno: 24.09.12 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
jsem sedm měsíců po císařském řezu. Svého syna plně kojím a víc jak tři měsíce mě silně bolí břicho v oblasti jizvy. Jsou to silné bolesti, kolikrát takové, že pomalu nemůžu chodit. Do toho mi začalo silné krvácení, které bych spíše přirovnala ke krvácení, jaké jsem měla po porodu.
Svého lékaře jsem navštívila a ten mi řekl, že není možné, aby mě břicho bolelo v oblasti jizvy a že prý to krvácení nic není, že je normální trochu špinit. Jenže bolesti mi stále přetrvávají a krvácení je čím dál tím silnější.
Děkuji za odpověď