Bolesti podbřišku při styku
Dobrý den,
snažíme se o miminko a poslední dobou mě občas při sexu pobolívá v podbřišku na pravé straně. V červenci jsem brala antibiotika na zánět močového měchýře a poté laktobacily, abych nedostala zánět spodních partií. Docela často mě v polední době bolí prsní bradavky a mám je choulostivé na dotek.
Čím by to mohlo být?
Děkuji za odpověď.
Jednou z možností je např. cysta na vaječníku. Bez gynekologického vyšetření a UZ se nelze blíže vyjádřit. Možných příčin je více včetně endometriózy atd.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Zvýšená intenzita MS po pádu z koně | Megy33 | Přijato: 22.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Orgametril a nepřicházející menstruace | tatodifero | Přijato: 21.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Určení dnu početí | ljubinka | Přijato: 20.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Špinění a krvácení od půlky cyklu | ivuška75 | Přijato: 19.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Po Proveře nepřišla menstruace | Šárka1989 | Přijato: 17.09.13 | Zdpovězeno: 08.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |