Boulička u stydkého pysku
17.12.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
19.12.13
Bez vyšetření se na dálku nedá posoudit…
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Znovu objevená cystokéla | jana97 | Přijato: 16.12.13 | Zdpovězeno: 18.12.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Předčasný porod v 15 tt | gyffy | Přijato: 15.12.13 | Zdpovězeno: 16.12.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Protilátky proti embryu | mikis25 | Přijato: 13.12.13 | Zdpovězeno: 16.12.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Zpráva v těhotenské průkazce | jinpe | Přijato: 12.12.13 | Zdpovězeno: 12.12.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Nasazení HA po 2měsíční pauze | siposka | Přijato: 10.12.13 | Zdpovězeno: 12.12.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
udělala se mi taková malá boulička ve slabině vedle stydkého pysku. Myslela jsem si, že je to z holení, ale začalo to svědit, strhla se malá část kůže a už z toho i něco vytékalo. Bylo to načervenalé. Bojím se, aby to nebyl nějaký nádorek nebo zduřelá uzlina.
Co to může být?
Děkuji za odpověď.