Boulička u stydkého pysku

17.12.13

Dobrý den,

udělala se mi taková malá boulička ve slabině vedle stydkého pysku. Myslela jsem si, že je to z holení, ale začalo to svědit, strhla se malá část kůže a už z toho i něco vytékalo. Bylo to načervenalé. Bojím se, aby to nebyl nějaký nádorek nebo zduřelá uzlina.

Co to může být?

Děkuji za odpověď.

MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
19.12.13

Bez vyšetření se na dálku nedá posoudit…

MUDr. Mária Procházková

www.nemocnicemelnik.cz/…cke-oddeleni

Další otázky z poradny

Znovu objevená cystokéla jana97 Přijato: 16.12.13 Zdpovězeno: 18.12.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Předčasný porod v 15 tt gyffy Přijato: 15.12.13 Zdpovězeno: 16.12.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Protilátky proti embryu mikis25 Přijato: 13.12.13 Zdpovězeno: 16.12.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Zpráva v těhotenské průkazce jinpe Přijato: 12.12.13 Zdpovězeno: 12.12.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Nasazení HA po 2měsíční pauze siposka Přijato: 10.12.13 Zdpovězeno: 12.12.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH