Císařský řez a cvičení na bříško
Dobrý den,
jsem po 2. císařském řezu 10 měsíců, syna stále kojim. Před měsícem jsem začala cvičit břišní svaly, ale stále mám břicho jak ve 3. měsíci. Břicho je stále takové nafouknuté, nevím, co s tím.
Poraďte, děkuji za odpověď
Dobrý den,
Pro cvičení břišních svalů po porodu doporučuji systém cvičení podle Tracy Anderson( post pregnancy DVD),kde je výborně zpracovaný systém cviků které zapojují všechny vrstvy břišních svalů,v různých úhlech. Podívejte se na www.tracyandersonmethod.com ,je tam více informací.
S pozdravem
Alena Zapletalová
Bc.Alena Zapletalová
fyzioterapeutka(osteopatické techniky viscerální manipulace)
Další otázky z poradny
| Rozestup břišních svalů a cviky | Gina108 | Přijato: 11.03.12 | Zdpovězeno: 11.03.12 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
|---|---|---|---|---|
| Bolesti kloubů po kojení | Marie :o) | Přijato: 05.01.12 | Zdpovězeno: 12.01.12 | Odpovídá: Alena Zapletalová |
| Bolest při močení po porodu | Šáriii | Přijato: 13.12.11 | Zdpovězeno: 21.12.11 | Odpovídá: Alena Zapletalová |