Císařský řez a cvičení na bříško

142
12.06.12

Dobrý den,

jsem po 2. císařském řezu 10 měsíců, syna stále kojim. Před měsícem jsem začala cvičit břišní svaly, ale stále mám břicho jak ve 3. měsíci. Břicho je stále takové nafouknuté, nevím, co s tím.

Poraďte, děkuji za odpověď

Alena Zapletalová
18.06.12

Dobrý den,
Pro cvičení břišních svalů po porodu doporučuji systém cvičení podle Tracy Anderson( post pregnancy DVD),kde je výborně zpracovaný systém cviků které zapojují všechny vrstvy břišních svalů,v různých úhlech. Podívejte se na www.tracyandersonmethod.com ,je tam více informací.
S pozdravem
Alena Zapletalová

Bc.Alena Zapletalová
fyzioterapeutka(osteopatické techniky viscerální manipulace)

www.alenazapletalova.cz

Další otázky z poradny

Rozestup břišních svalů a cviky Gina108 Přijato: 11.03.12 Zdpovězeno: 11.03.12 Odpovídá: Alena Zapletalová
Bolesti kloubů po kojení Marie :o) Přijato: 05.01.12 Zdpovězeno: 12.01.12 Odpovídá: Alena Zapletalová
Bolest při močení po porodu Šáriii Přijato: 13.12.11 Zdpovězeno: 21.12.11 Odpovídá: Alena Zapletalová