MUDr. Jiří Škultéty
Specializace:
Gynekolog
Pracoviště:
JST Medical Pro, s.r.o.
Dobrý den,
myslím si, že jsem 2 měsíce těhotná, ale lékař to napsal, jako 7T 0D.
Chci se pro to zeptat, v jakém měsíci vlastně jsem? Nechápu to, každý říká, že se tam přidávají 2 týdny, ale z jakého důvodu? Čili, jak to mám vlastně brát? Jsem v 2. měsíci, či 4.?
Budu ráda za odpověď
Děkuji