Dia těhotenství, kdy poprvé na kontrolu?

14.06.25

Dobrý den,

jsem diabetička, a právě jsem zjistila těhotenství. Myslím, že měsíc to ještě není, ale po udělání testu byly čárky ihned jasné, kdy je vhodná doba na návštěvu gynekologie, aby se poznalo, zda je vše v pořádku?

Děkuji

MUDr. Jiří Škultéty
16.06.25

Dobrý den,

první kontrola stačí mezi 6-7. týdnem po vynechání menstruace s pozitivním těhotenským testem.

MUDr. Jiří Škultéty
www.jstmedical.cz

V poradně odpovídá

MUDr. Jiří Škultéty

Specializace: Gynekolog
Pracoviště: JST Medical Pro, s.r.o.

Další otázky z poradny

Agolutin a děložní sliznice Nikca3381 Přijato: 12.06.25 Zdpovězeno: 16.06.25 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Bolesti zad a zvraceni Deny_2607 Přijato: 10.06.25 Zdpovězeno: 12.06.25 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Tělísko po porodu Anonymní Přijato: 09.06.25 Zdpovězeno: 12.06.25 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
pH pochvy Jana227 Přijato: 07.06.25 Zdpovězeno: 09.06.25 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Spuštění menstruace během Smaty007 Přijato: 02.06.25 Zdpovězeno: 06.06.25 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty