MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Specializace:
Gynekoložka a IVF specialistka
Pracoviště:
REPROMEDA
Dobrý den,
je mi čerstvě 42 let. Máme zdravého syna. Otěhotněla jsem přirozeně, když mi bylo skoro 39 let. Druhé dítě už se nedaří. Zkusili jsme IVF. 5 embryí prý výborné kvality. ET - nevyšlo. 4× Ket také ne. Doktorka tvrdí, že mám už stará vajíčka. Dělali mi zde jen hormonální profil a kontrolovali výtěrem NK buňky, ale jejich množství je v pořádku. Myslíte, že by pomohlo genetické vyšetřeni embryí? Nebo zkusit jiný CAR, kde by udělali více vyšetření? Nebo se na to už…??? O darovaných vajíčkách ani přemýšlet nechci.
Moc děkuji za odpověď.