Gravitest týden po styku
04.09.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
01.10.13
Podle mých zkušeností doporučuji provádět test nejdříve v termínu menstruace, nebo lépe až při jejím zpoždění cca o 3 dny. Dříve jsou výsledky nespolehlivé až matoucí.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Krvácení mezi cykly | Alumina | Přijato: 03.09.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Jak se pozná samovolný potrat | Lillia | Přijato: 02.09.13 | Zdpovězeno: 11.09.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Špinění před krátkou menstruací | Radulinka2110@email.cz | Přijato: 31.08.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Vstřebání účinné látky Utrogestanu | petulik 28 | Přijato: 30.08.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Kakostový čaj v těhotenství | olička | Přijato: 28.08.13 | Zdpovězeno: 01.10.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
gynekoložka mě ujišťovala, že týden po styku mi gravitest ukáže, zda jsem gravidní. O všech testech na internetu ale čtu, že lze testovat teprve v tom týdnu, když nepřichází menstruace. Mně skončila menstruace v úterý a hned ve čtvrtek proběhl onen styk. Doktorka všechna data znala, přesto říkala, že týden po styku se správný výsledek ukáže. Koupila jsem si test od BENU, kde je zase napsáno, že mohu použít 4 dny před menstruací.
Ukáže mi opravdu test týden po styku a „bůhvíkdy“ před menstruací?
Děkuji.