Mudr. Jiří Havránek
Specializace:
Pediatr
Pracoviště:
Nemocnice Slaný
Dobrý den,
synovi byla před 8 dny zjištěna angína (streptokok), dostal antibiotika, v krku ho už nebolí, ale horečky má stále, většinou 38,5. Má i kašel. Dnes jsme byli na kontrole, CRP 24, krk klidný. Dr. říkal, že dostal i nějakou virózu a máme vyčkat. Ale 9 dní teploty mi přijde už moc. Jinak je vcelku v pohodě. Má 12 let. Je možné mít tak dlouho horečku?
Děkuji.