Kdy otěhotnět po císaři?

1211
26.02.18

Dobrý den,

mám otázku ohledně možnosti znova otěhotnět po císaři. Bohužel o miminko jsme přišli, narodilo se příliš brzo a svůj boj prohrálo. Primář tehdy řekl, že se o další můžeme snažit po půl roce. Totéž mi na netu po dotazu řekl i doc. Mára. Ale má doktorka po telefonu řekla čekat 2 roky. Na kontrolu se teprve k ní chystám.

Prosím, jaký je váš názor? Dva roky je strašně dlouhá doba…

Děkuji

MUDr. Jiří Škultéty
11.03.18

Dobrý den,

pokud hojení probíhalo nekomplikovaně, je 6 měsíců dostačující doba.

MUDr. Jiří Škultéty
www.jstmedical.cz

V poradně odpovídá

MUDr. Jiří Škultéty

Specializace: Gynekolog
Pracoviště: JST Medical Pro, s.r.o.

Další otázky z poradny

Odhad pohlaví dítěte MarkyD8 Přijato: 25.02.18 Zdpovězeno: 26.02.18 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Jsou tanga škodlivá? NikaSy Přijato: 19.02.18 Zdpovězeno: 19.02.18 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Dlouhotrvající a hojný plodný hlen Laiah Přijato: 18.02.18 Zdpovězeno: 19.02.18 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Dovolená Egypt v těhotenství alena.czech Přijato: 17.02.18 Zdpovězeno: 19.02.18 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Zánět močového měchýře v 32. týdnu těhotenství Strelenebacule Přijato: 13.02.18 Zdpovězeno: 16.02.18 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty