Kdy těhotenský test po IVF

30.04.25

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kdy je vhodné si udělat těhotenský test po IVF, aby byl průkazný?

Moc děkuji za odpověď.

REPROMEDA klinika
04.05.25

Dobrý den,

test je vhodné dělat až po 14 dnech od zavedení embrya.
Dříve se test nedoporučuje, nedává to smysl a jakákoliv informace, ť již negativní či pozitivní výsledek, je pouze matoucí.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.
kvesela@repromeda.cz
 http://www.repromeda.cz/

V poradně odpovídá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Specializace: Gynekoložka a IVF specialistka
Pracoviště: REPROMEDA

Další otázky z poradny

Těhotenství a epilepsie Anonymní Přijato: 30.04.25 Zdpovězeno: 04.05.25 Odpovídá: Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA
Není už pozdě? Anonymní Přijato: 25.04.25 Zdpovězeno: 04.05.25 Odpovídá: Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA
Bolesti, žluté tělísko? Anonymní Přijato: 24.04.25 Zdpovězeno: 04.05.25 Odpovídá: Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA
Těhotenství ve 38 letech Anonymní Přijato: 22.04.25 Zdpovězeno: 04.05.25 Odpovídá: Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA
Zamrazenie vajíčok po 33ke Anonymní Přijato: 22.04.25 Zdpovězeno: 04.05.25 Odpovídá: Kolektiv lékařů z kliniky REPROMEDA