Kdy začít s doplňky v těhotenství?

1227
19.11.11

Dobrý den,

jsem čerstvě těhotná (6+3) a zatím kromě listové kyseliny a omega 3 neberu žádné speciální doplňky. Kdy (jestli vůbec?) bych měla začít nějaký vitamíno - minerální doplněk začít užívat?

Děkuji předem za odpověď.

Váš Lékárník
21.11.11

Dobrý den,

myslím, že kombinace doplňků stravy kterou teď užíváte je výborná. Užívání multivitamínových přípravků bych doporučila hlavně v období, kdy přijímáte málo vitamínů a minerálů v přirozené formě (podzim, zima).Jinak je základ zdravá a vyvážená strava.

S pozdravem

Mgr. Tereza Zemánková

www.Vas-Lekarnik.cz

Další otázky z poradny

Šetrné laxativum v těhotenství Sucu Přijato: 15.11.11 Zdpovězeno: 18.11.11 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Sab simplex a ublinkávání pajka-v Přijato: 14.11.11 Zdpovězeno: 16.11.11 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Uživání herpesinu v těhotenství evusiska Přijato: 14.11.11 Zdpovězeno: 21.11.11 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Multivitamíny pro děti do 3 let gmarik Přijato: 04.11.11 Zdpovězeno: 17.01.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Dávkování Kanavitu a Vignatuolu ewkepartlova Přijato: 25.10.11 Zdpovězeno: 31.10.11 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny