Kdy začít s doplňky v těhotenství?
Dobrý den,
jsem čerstvě těhotná (6+3) a zatím kromě listové kyseliny a omega 3 neberu žádné speciální doplňky. Kdy (jestli vůbec?) bych měla začít nějaký vitamíno - minerální doplněk začít užívat?
Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den,
myslím, že kombinace doplňků stravy kterou teď užíváte je výborná. Užívání multivitamínových přípravků bych doporučila hlavně v období, kdy přijímáte málo vitamínů a minerálů v přirozené formě (podzim, zima).Jinak je základ zdravá a vyvážená strava.
S pozdravem
Mgr. Tereza Zemánková
Další otázky z poradny
| Šetrné laxativum v těhotenství | Sucu | Přijato: 15.11.11 | Zdpovězeno: 18.11.11 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Sab simplex a ublinkávání | pajka-v | Přijato: 14.11.11 | Zdpovězeno: 16.11.11 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Uživání herpesinu v těhotenství | evusiska | Přijato: 14.11.11 | Zdpovězeno: 21.11.11 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Multivitamíny pro děti do 3 let | gmarik | Přijato: 04.11.11 | Zdpovězeno: 17.01.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Dávkování Kanavitu a Vignatuolu | ewkepartlova | Přijato: 25.10.11 | Zdpovězeno: 31.10.11 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |