Mudr. Jiří Havránek
Specializace:
Pediatr
Pracoviště:
Nemocnice Slaný
Dobrý den, pane doktore,
stala se mi nepříjemná, až nechutná situace. K pikniku jsem připravovala maso do krabiček, nechala stydnout, zavřela, hurá do přírody. V přírodě otevřela krabičku, snědla polovinu masa… A našla jsem mouchu a nakladená vajíčka. Uf…Moucha byla už mrtvá, ale celou dobu z domova až ven, cca 3h v mase. Je mi zle opět jak to píšu. Mouchy přenášejí vše možné…Plně kojím. Mám strach, abych při požití takového masa neměla v těle - v mateřském mléce nebezpečné bakterie pro miminko 3 měsíce. Mám se obávat nebo ne? Děkuji za odpověď.