MUDr. Jiří Škultéty
Specializace:
Gynekolog
Pracoviště:
JST Medical Pro, s.r.o.
Dobrý deň,
chcem sa s vami poradiť, ktorý deň cyklu mám rátať ako prvý. Cyklus bol anovulačný. Po ňom prišlo 1.- 4. deň slabé červené špinenie (asi 1 slabá vložka na deň), 5.- 6. deň červené špinenie asi 2 slabšie vložky na deň. 7. deň by som už nazvala slabý menzes, no až 8. deň sa spustilo normálne krvácanie (aké mávam 1. deň cyklu). Takže 8.- 10. deň klasické menštr. krvácanie. Dnes som tento 10. deň a k večeru sa už krvácanie mierni. Prosím vás, ktorý deň mám rátať ako 1. deň cyklu? Pýtam sa preto, lebo si cykly značím, sledujem ovuláciu a pod.
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.