Očkování na Covid - 19 (Pfizer) v době snažení o miminko

23.02.22

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, co si myslíte o očkování na Covid - 19 (Pfizer) v době snažení o miminko? Podstoupila jsem již druhou dávku vakcíny blízko ovulace. Kdyby se to sešlo a zrovna bych otěhotněla tenhle cyklus, kdy jsem se nechala naočkovat, myslíte, že to může mít negativní dopad na miminko?

Děkuji Vám moc za ochotu.

MUDr. Jiří Škultéty
02.03.22

Dobrý den,

vůbec to nevadí, negativní efekt nebyl prokázán.

MUDr. Jiří Škultéty
www.jstmedical.cz

V poradně odpovídá

MUDr. Jiří Škultéty

Specializace: Gynekolog
Pracoviště: JST Medical Pro, s.r.o.

Další otázky z poradny

Bulka na pysku v šestinedělí Anonymní Přijato: 19.02.22 Zdpovězeno: 23.02.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Akneroxid a kojení Anonymní Přijato: 18.02.22 Zdpovězeno: 23.02.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Těhotenství po operaci Anonymní Přijato: 15.02.22 Zdpovězeno: 23.02.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Najednou hodně silná menstruace Anonymní Přijato: 11.02.22 Zdpovězeno: 23.02.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty
Hladina estradiolu bacova.mi Přijato: 08.02.22 Zdpovězeno: 21.02.22 Odpovídá: MUDr. Jiří Škultéty