Omron CompAir C28 a údržba trysky
Dobrý den,
po 2 měsících pravidelného užívání (cca 2× denně 2 dětmi) tohoto inhalátoru nám přestala fungovat modrá tryska v rozprašovaní komoře. Inhalovali jsme pouze Vincentku. Po každém použití jsem celou komoru včetně trysky důkladně oplachovala teplou vodou, často jsem i všechny části dala do misky s vroucí vodou. Poté to vše nechala vyschnout. Překvapilo mě, že už po dvou měsících bych měla kupovat celý nový set rozprašovací komory, který stojí 400 Kč.
Dá se to nějak napravit? Případně, jak mám trysku udržovat, aby vydržela déle? Dá se koupit set na pojišťovnu?
Děkuji moc za radu, L.
Dobrý den,
podle sdělení firmy Celimed Vám na tento dotaz již odpovídalo jejich servisní oddělení.
S pozdravem
Mgr. Tereza Zemánková
Další otázky z poradny
| Homeopatika ve 30. týdnu | Pavučinka | Přijato: 08.03.12 | Zdpovězeno: 09.03.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Probiotika pro kojence | kacka007 | Přijato: 06.03.12 | Zdpovězeno: 09.03.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Atopické dítě a kortikoidy | Marie90 | Přijato: 04.03.12 | Zdpovězeno: 07.03.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Fucicort a nežádoucí účinky | Janca29 | Přijato: 02.03.12 | Zdpovězeno: 05.03.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |
| Opakováné říhání u kojence | alena018 | Přijato: 29.02.12 | Zdpovězeno: 07.03.12 | Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny |