Omron CompAir C28 a údržba trysky

11
10.03.12

Dobrý den,

po 2 měsících pravidelného užívání (cca 2× denně 2 dětmi) tohoto inhalátoru nám přestala fungovat modrá tryska v rozprašovaní komoře. Inhalovali jsme pouze Vincentku. Po každém použití jsem celou komoru včetně trysky důkladně oplachovala teplou vodou, často jsem i všechny části dala do misky s vroucí vodou. Poté to vše nechala vyschnout. Překvapilo mě, že už po dvou měsících bych měla kupovat celý nový set rozprašovací komory, který stojí 400 Kč.

Dá se to nějak napravit? Případně, jak mám trysku udržovat, aby vydržela déle? Dá se koupit set na pojišťovnu?

Děkuji moc za radu, L.

Váš Lékárník
13.03.12

Dobrý den,

podle sdělení firmy Celimed Vám na tento dotaz již odpovídalo jejich servisní oddělení.

S pozdravem

Mgr. Tereza Zemánková

www.Vas-Lekarnik.cz

Další otázky z poradny

Homeopatika ve 30. týdnu Pavučinka Přijato: 08.03.12 Zdpovězeno: 09.03.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Probiotika pro kojence kacka007 Přijato: 06.03.12 Zdpovězeno: 09.03.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Atopické dítě a kortikoidy Marie90 Přijato: 04.03.12 Zdpovězeno: 07.03.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Fucicort a nežádoucí účinky Janca29 Přijato: 02.03.12 Zdpovězeno: 05.03.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny
Opakováné říhání u kojence alena018 Přijato: 29.02.12 Zdpovězeno: 07.03.12 Odpovídá: Kolektiv lékárníků z internetové lékárny