MUDr. Eliška Bartlová
Specializace:
Homeopat
Pracoviště:
Homeopatická lékařská asociace
Krásný den, paní doktorko,
vrátila jsem se po mateřské do kanceláře a po 8 hodinách u PC mě hrozně pálí a řežou oči. Mám je úplně červené a večer mě z toho třeští hlava. Kapky do očí (umělé slzy) mi pomůžou jen na chvíli. Je něco homeopatického přímo na tu únavu očí a svalů kolem nich?
Děkuji moc za tip.