Pálí mě oči a vidím rozmazaně (po práci na počítači)

08.06.26

Krásný den, paní doktorko,

vrátila jsem se po mateřské do kanceláře a po 8 hodinách u PC mě hrozně pálí a řežou oči. Mám je úplně červené a večer mě z toho třeští hlava. Kapky do očí (umělé slzy) mi pomůžou jen na chvíli. Je něco homeopatického přímo na tu únavu očí a svalů kolem nich?

Děkuji moc za tip.

MUDr.Eliška Bartlová
09.06.26

Ruta graveolens 9C je osvědčený lék na oční únavu. Užívejte 5granulí ráno a pak i během dne při delší práci na počítači, dle potřeby.
Pokud budou oči pálit, řezat nebo pokud bude i zarudnutí, lze přidat homeopatický lék Euphrasia off.9C.

V poradně odpovídá

MUDr. Eliška Bartlová

Specializace: Homeopat
Pracoviště: Homeopatická lékařská asociace

Další otázky z poradny

Zvětšená nosní mandle u školkového dítěte Anonymní Přijato: 26.05.26 Zdpovězeno: 27.05.26 Odpovídá: MUDr.Eliška Bartlová
Žárlivost na mladšího sourozence mised12 Přijato: 20.05.26 Zdpovězeno: 20.05.26 Odpovídá: MUDr.Eliška Bartlová
Malý odmítá jídlo, žije jen ze vzduchu a lásky Anonymní Přijato: 20.05.26 Zdpovězeno: 20.05.26 Odpovídá: MUDr.Eliška Bartlová
Jak urychlit hojení po operaci nosní mandle? Anonymní Přijato: 20.05.26 Zdpovězeno: 20.05.26 Odpovídá: MUDr.Eliška Bartlová
Panika v letadle Anonymní Přijato: 20.05.26 Zdpovězeno: 20.05.26 Odpovídá: MUDr.Eliška Bartlová