Podpoření laktace
Dobrý den,
v první polovině července se mi narodilo miminko. Kvůli velké ztrátě krve se mi laktace začala spouštět až 7. den po porodu, proto jsem musela přistoupit k dokrmování UM. Problém je, že se mi mléka tvoří stále méně a méně a miminku to nestačí, takže dokrmuji. Kromě kojicích čajů a častého přikládání se stále snažím zvýšit laktaci používání homeopatika Ricinus communis 5CH (2× 5 kuliček), ale přijde mi, že mám víc mléka jen do prvního nakojení od podání homeopatika. Někde jsem se dočetla, že by se Ricinus neměl podávat dlouhodobě, takže ho užívám 3 dny v týdnu. Mám dost pochybnosti, že je to správné dávkování. V archivu Vaší poradny jsem se dočetla, že by se dalo použít i homeopatikum Lac caninum.
Myslíte, že by mi pomohlo? Pokud ano, jakou byste mi doporučila koncentraci a jaké dávkování?
Za odpověď předem děkuji a přeji hezký den.
Hanka
Dobrý večer,
z Vašeho popisu se dá usoudit, že homeopatický lék Ricinus Communis, vám pomáhá, ale jen krátkodobě.
Proto bych Vám doporučila vyšší potenci a to 9 nebo 15ch.
Užívejte 3 dny 3 x denně 2 kuličky.
Návod na přesnou aplikaci:
http://www.homeopatieporadna.cz/…aticke-leky/
Pokud vyšší potence léku nepomůže, doporučovala bych přejít na lék Lac Caninum 9ch.
Když budete potřebovat, kdykoliv napište, případně zavolejte.
Hezký (večer) den, MJ.
Marie Jarošová, P.G.Hom.
Poradna klasické homeopatie
www.homeopatieporadna.cz
Další otázky z poradny
| Sirup Sedalia | baribari | Přijato: 08.09.13 | Zdpovězeno: 14.09.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
|---|---|---|---|---|
| Podpora laktace | Pizu | Přijato: 03.09.13 | Zdpovězeno: 06.09.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Pupínky u 10měsíční | Darinka25 | Přijato: 28.08.13 | Zdpovězeno: 29.08.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Změna chování po očkování | ANILVAPKA | Přijato: 18.08.13 | Zdpovězeno: 23.08.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Reakce na očkování | Ack | Přijato: 11.08.13 | Zdpovězeno: 15.08.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |