Qlaira a krvácení uprostřed cyklu

213
14.06.14

Dobrý den,

užívám antikoncepci Qlaira již druhý měsíc, trápí mě ale krvácení uprostřed cyklu. První měsíc to bylo spíše špinění, nyní je to již krvácení podobné slabší menstruaci, které neustává. Kromě toho mám i trochu oteklé nohy a bolestivá prsa.

Předtím jsem brala Cerazette (z důvodu kojení), při kterém jsem krvácela téměř neustále. Nevím, jestli mám antikoncepci změnit, nebo ještě počkat.

Je šance, že si moje tělo zvykne, nebo bude jiný přípravek snášet lépe?

Děkuji.

MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
18.06.14

Předpokládám, že už nekojíte. Pokud by se krvácení mimo cyklus objevilo i při užívání 3. platíčka, tak doporučuji změnu preparátu.

MUDr. Mária Procházková

www.nemocnicemelnik.cz/…cke-oddeleni

Další otázky z poradny

Další možné otěhotnění po kyretáži ppetaa27 Přijato: 13.06.14 Zdpovězeno: 18.06.14 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Zdvojená děloha a bolení jako při MS sisul Přijato: 12.06.14 Zdpovězeno: 18.06.14 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Žíly v těhotenství mamina v Přijato: 11.06.14 Zdpovězeno: 18.06.14 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Ultrazvuková špachtle a těhotenství Strejane Přijato: 10.06.14 Zdpovězeno: 18.06.14 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Hemangiom na játrech a těhotenství Pinkie Přijato: 12.05.14 Zdpovězeno: 18.06.14 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH