Qlaira a krvácení uprostřed cyklu
Dobrý den,
užívám antikoncepci Qlaira již druhý měsíc, trápí mě ale krvácení uprostřed cyklu. První měsíc to bylo spíše špinění, nyní je to již krvácení podobné slabší menstruaci, které neustává. Kromě toho mám i trochu oteklé nohy a bolestivá prsa.
Předtím jsem brala Cerazette (z důvodu kojení), při kterém jsem krvácela téměř neustále. Nevím, jestli mám antikoncepci změnit, nebo ještě počkat.
Je šance, že si moje tělo zvykne, nebo bude jiný přípravek snášet lépe?
Děkuji.
Předpokládám, že už nekojíte. Pokud by se krvácení mimo cyklus objevilo i při užívání 3. platíčka, tak doporučuji změnu preparátu.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Další možné otěhotnění po kyretáži | ppetaa27 | Přijato: 13.06.14 | Zdpovězeno: 18.06.14 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Zdvojená děloha a bolení jako při MS | sisul | Přijato: 12.06.14 | Zdpovězeno: 18.06.14 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Žíly v těhotenství | mamina v | Přijato: 11.06.14 | Zdpovězeno: 18.06.14 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Ultrazvuková špachtle a těhotenství | Strejane | Přijato: 10.06.14 | Zdpovězeno: 18.06.14 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Hemangiom na játrech a těhotenství | Pinkie | Přijato: 12.05.14 | Zdpovězeno: 18.06.14 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |